Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan mondtátok el a szüleite...

Hogyan mondtátok el a szüleiteknek, hogy dohányoztok?

Figyelt kérdés
Azt is pls h hány évesen mondtad el nekik! Köszi! :)

2013. nov. 18. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Én ugyan nem vagyok rászokva, csak alkalmi dohányos vagyok (társaságban), de nem értem miért kéne elmondani..

Amiről nem tudnak nem fáj nekik ;)

2013. nov. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Miért KELL elmondani? Nálam egyébként (20) anyu érezte a cigiszagot a ruhámon és meglátta a cigidobozt. Apu pedig látott cigizni. Ezek ellenére még a mai napig elítélik, ha dohányzom, de nem titkolom, azonban előttük nem gyújtok rá, mert nem akarok vitát szítani. Én nagyon keveset dohányzom, havonta 3-4 szál, attól függ...néha jól esik, de nem szívom dobozszámra...
2013. nov. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 II.Dartheon ***** válasza:
23%
inkább ezt valld be nekik, minthogy azt, hogy "bocsi, nem lesznek unokáitok, meleg vagyok" xD
2013. nov. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de a kérdésem az volt, hogy aki már elmondta, az hogyan mondta el (nem terveztem elmondani, csak érdekel, hogy hogyan reagáltak a szülők, és hogy mi lett a vége az egésznek... ;))
2013. nov. 18. 21:41
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

#2-es vagyok:


Akkor ezt kérdezd :D

Egyébként nálam tiltással reagáltak rá. Apám dohányzik néha a mai napig. Anyám sose dohányzott, de mindig lelki terrornak érzem, amikor rájön, hogy még mindig nem szoktam le és elmondja, hogy hazudtam neki és csalódott.. Furcsa dolog ez, lévén, közelebb vagyok a 30-hoz, mint a 20hoz, de a szülők már csak ilyenek. Szóval nem romlott meg a kapcsolatunk emiatt, de azért betartom, amiket írtam, hogy nem dohányzom előttük, nem rakom ki a cigidobozt az asztalra stb. Az az én magánügyem. :) Mennyi idős vagy?

2013. nov. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

még mindig a#2-es :D


Ez olyasmi dolog, mint amikor az ember menstruál...azt sem dörgölöd mindenki orra alá. Megtörténik és kész. A tampont se teszed ki az asztalra :D

2013. nov. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Fiam te cigizel?"

-"Anyu figyelj az van, hogy ha azt akarod, hogy hazudjak akkor nem"


Fater meg kijött az erkélyre mikor anyámmal cigiztem (18 voltam)

2013. nov. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen: Anya, apa dohányzom

Először tiltottak, de már elfogadják.

2013. nov. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellett elmondanom, rájöttek maguktól. :D Anyám a kabát zsebében megkapta, ő dohányos, és azt mondta, képmutatás lenne tőle a cigi-ellenes duma, de káros, drága, stb...Fater is rájött magától egy idő után, de sokáig nem gyújtottam rá előtte, egy olyan másfél év színjáték után megdumáltam vele...Végülis, így ha belegondolok, elég lazán álltak hozzá, hogy 17 éves koromtól a jelenlétükben rágyújthattam...15 évesen kezdtem cigizgetni, 16 voltam amikor anyám rájött.
2013. nov. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyunak pont elfogyott a cigije,én meg megkérdeztem"Kérsz egy szálat?" ....Így történt.
2013. nov. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!