Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Eljutott hozzátok, hogy nincs...

Eljutott hozzátok, hogy nincs már olyan, hogy Marlboro light?

Figyelt kérdés
2004 óta annak a neve Marlboro Gold, arany Marlboro. A hátamon futkos a hideg, hogy a sok sznob meg azzal villog, hogy marbilájtot kér ezzel villogva a haverok előtt, pedig ezzel csak a tudatlanságát, butaságát mutatja ki.
2013. nov. 19. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a 2000-res évek elején szívtam Arany Marbit, akkor még lehetett kapni 14 szálasat :) emlékszem, milyen menő volt... egyébként ez egy EU-rendelet, miszerint nem lehet light-ként feltüntetve egy cigi, de a köztudatban/köznyelvben ezek ugyanúgy "lájtok" maradtak, ez nem menőzés szerintem. Az arany marbi pedig messze nem a sznobok cigije már, régen sem kifejezetten volt az.
2013. nov. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hidd el nekem olyanok kérik Marbi lájtként akik 2004-ben max 9 évesek lehettek, és érdekes az összes többi ciginél kikopott már a light megnevezés, egyedül ezt kérik lightnak sznobériából, menőzésből.
2013. nov. 20. 17:46
 3/6 Tomi90 ***** válasza:
Évtizedekig light volt a neve, ez megmaradt a köztudatban. Egyébként ez egy nagy hülyeség, attól, hogy nem lehet light-nak nevezni, még nem fognak kevesebben cigizni.
2013. nov. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
attól még light a neve, csak azt nem írhatják rá
2013. nov. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2004 óta NEM light a neve, max szerinted, a hivatalos neve Marlboro Gold Original.
2013. nov. 23. 11:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ez téged megnyugtat...
2013. nov. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!