Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van-e különbség a vágott...

Van-e különbség a vágott dohányok és a filterek erőssége között? Melyik a leggyengébb?

Figyelt kérdés
Lehetséges-e többféle erősségű cigarettát készíteni házilag? A dohányok és a filterek dobozán nincs feltüntetve mennyire erősek/szűrik a füstöt. Az, hogy rakjak a hüvelybe kevesebb dohányt nem válasz a kérdésre, a cél: minél gyengébb cigaretta sodrása. Ehhez keresném a szükséges hozzávalókat.

2013. nov. 21. 10:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Éppen,hogy akkor erősebb a cigaretta,ha kevesebb dohányt teszel bel és azt is lazán. Én arany Dunhillről (4 mg)tértem át. Arra figyelj oda,hogy hüvelyből szénszűrőset vegyél(pl.kék Sophianae, de már van Pall Mall is), az LD dohány és most már van Multifilter dohány is vált be nekem. A cigit úgy töltsd,hogy minél tömörebbre. Ezt úgy éred el,hogy nem kevés dohányt teszel bele és utána a szűrőjével lefelé jó párszor odaütögeted az asztalhoz. Ettől tömörödik még a dohány és sokkal gyengébb.
2013. nov. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!