Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Arany/piros Marlboro vagy...

Arany/piros Marlboro vagy narancs Pall Mall a legjobb?

Figyelt kérdés

És mennyiben kerülnek, illetve csak pirosból van 100as?


Ui.: igenis antidohányosok, már le is szoktam! (Spóroljuk meg egymás idejét aki ezért jött ide...)


2013. nov. 22. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Próbáld ki, Neked melyik ízlik!? Nincs olyan, hogy jó vagy rossz! Mindenkinek más jön be. Aki még csak most kezdett el dohányozni az nyilván gyengébbet szív, mint aki már 30 éve dohányzik.

és azt is nézd meg, mi a célod? Pergamenszerű arcszín vagy szürke? Sárga körmök vagy barnák? Tüdőrák vagy impotencia? Koraszülés vagy alacsony súllyal szülés? Hurutos köhögés vagy szájrák vagy gégerák?

2013. nov. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 b0m3 válasza:
A piros Marlboro íze nekem nem annyira jön be, kicsit kesernyés, az arany gyengébb, de abból is van 100-as, de én nem vagyok nagy Marlboros, akkor inkább a kék pall mall, a narancssárga nekem túl gyenge. De a legjobb a töltött Primus cherry vanilla! :)
2013. nov. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves első! Hűha, ha a barátnőm megtudja hogy akár korán is szülhettek...


Kettes. Köszönöm a választ, 100as pirosat szoktam szívni de 1010 forint már, ami pofátlan. A másik kettőt is kóstoltam de már jó régen, meg se tudnám mondani hogy azokat milyennek találtam, ezért a kérdés. Bond-ról mi a vélemény?

2013. nov. 23. 12:48
 4/5 anonim ***** válasza:
A narancs pall mall-nek van egy undorító alapíze, ami alapvetően nagyon jellemző a pall mall-ekre. Talán csak a zöld pall mallben nem érezni, mert elnyomja a mentol. A piros Marlboro pedig marha erős. Én évekig kék Bondot szívtam. Azt hiszem, azért kezdtem azt, mert hirtelen megdrágult a másik cigi, amit addig vettem. Nem volt rossz amúgy, a narancs pall mall-nél mindenképp jobb volt. 1040 egy doboz cigi már? Atyaúristen, köszönöm istenem, hogy észbe kaptam és leszoktam... Legyen eszed neked is, nehogy már a saját pénzedet forgasd be az államnak a trafikmutyira!
2013. nov. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, most látom, hogy 1010, de ez akkor is tragikus.
2013. nov. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!