Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi kell az elektromos cigarett...

Mi kell az elektromos cigarettába? 25/F

Figyelt kérdés

Szeretnék elektromos cigarettát venni de nem tudom hogy mi kell hozza. Hogy van ez hogy tölteni kell?

Milyen patron kell bele?

Csak tölteni kell es semmi más?

Ha valami kifogy belőle mennyi idő alatt fogy ki?

Köszi a válaszokat! :)



2013. nov. 25. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
56%

Attól függ milyent vásárolsz.

Patront vehetsz készen is, illetve töltetlenül. Ez esetben e-liquid utántöltő folyadékot veszel és te magad töltöd (különböző ízesítésűek is vannak). Patronok között is rengeteg a választási lehetőség, erősség szempontjából is.

Tölteni pedig (amilyen nekem van) : usb csatlakózóval ellátott, így akár laptopról is tudom. Mikor merül villog a vége :)A patron cseréjének gyakorisága egyénfüggő nah meg patronfüggő. Ha kevesebb pára képződik, gyengül az "íz", akkor már ideje cserélni.

2013. nov. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A www.ecigiforum.com weboldalon minden kérdésedre szakszerű választ adnak olyanok, akik már régebb óta használják. Segítenek, hogy ne gagyi és haszontalan terméket vegyél, hanem olyat, ami megéri a pénzét és segít neked az átszokásban/leszokásban.


Jómagam is ott szereztem be az infókat, rendesek, segítőkészek és rengeteg hasznos videot is találsz ott.


Sok sikert hozzá!


23/F

2013. nov. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!