Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik a legjobb, és leg-light...

Melyik a legjobb, és leg-light-abb női cigi? Árral, ha lehet.

Figyelt kérdés
Eddig fehér Viceroy-t szívtam... de válatni szeretnék valami gyenge nőire.
2009. nov. 20. 22:19
 1/8 A kérdező kommentje:
*váltani
2009. nov. 20. 22:20
 2/8 anonim ***** válasza:

Az ilyen nagyon lájtak közül én a VS-t szeretem, az Eve gyártja és baromi vékony, a doboza pedig nem ez a szokásos lapos dolog, hanem hasáb alakú, nagyon nőies. Gyártanak belőle fehéret és feketét, nekem mondjuk a fekete is elég gyenge, de ha te fehér cigit szívsz (én kéket szoktam), akkor neked ebből is simán jó lesz a fehér. Az ára ha jól tudom 660 forint lehet most.

Ja, így néz ki [link]

Olyan szép a doboza szerintem :)

2009. nov. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Okés, köszi:)

Tényleg szép a doboza:)

2009. nov. 20. 22:37
 4/8 anonim ***** válasza:
ezeknek semmi értelme csak pénzkidobás semmi íze mért naem jó neked a levegő?
2009. nov. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, hát aki eleve a nagyon lájtos cigiket szívja, az biztos érzi ezeket is. Az ilyen női cigikkel úgy vagyok, hogy azért valamennyire érzem őket, de nem vennék ilyet minden nap, mert tuti sokkal több fogyna belőle. De aki csak alkalmi dohányos, annak jó ez :)
2009. nov. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mellesleg ez annak is jó aki le akar szokni :D
2009. nov. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nem mellékesen ha gyenge cigarettát szívsz károsabb, mintha erősebbet szívnál.

Én cigaretta dobozban tárolom a kicsiket, nő vagyok, dizsibe is szólítottak már meg a tárcám miatt, szemrevaló:)és egyszeri költség.

2009. dec. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

14 éves korom óta marboló lightot szívok, mert Carrie Bradshaw is azzal élt a Szex és New Yorkba! xD


Egyébként meg rózsaszín pall mall.

2010. ápr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!