Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szofi, Bond, Pall Mall vagy...

Szofi, Bond, Pall Mall vagy Lucky Strike-ból legfinomabb a kék?

Figyelt kérdés
Antidohányosok, ugrás a következő kérdésre!
2013. nov. 28. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Szofi:D

Wiki után a 2. legjobb barátnőm...:* IMÁDOM:DD

2013. nov. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dorethea ***** válasza:
Ízlés kérdése. Barátnőm a kék pall mall-ra esküszik, évek óta azt szívja, én ha már ezek közül kéne válasszak, akkor inkább lucky strike. próbáld ki, aztán rájössz magadtól melyik tetszik jobban.
2013. nov. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Piros Marlboro-t szívok, de az ár pofátlanul felfele, a minőség meg lefele csúszik. Valahogy már kesernyésnek érzem az ízét, és szeretnék váltani is erősebbről (0,8) valami gyengébbre (0,6-0,7). Szofi dohánnyal töltött cigit viszonylag kellemesnek éreztem, elsőre kipróbálom a kéket. Abból van 100-as és mennyiben kerül most? Köszönöm a válaszokat előre is!
2013. nov. 28. 19:32
 4/5 A kérdező kommentje:
Bolti kék Szofira vonatkozik az utolsó két kérdés, elég hülyén fogalmaztam!:)
2013. nov. 28. 19:34
 5/5 StayLitSmokeOn válasza:
Ezek közül szerintem a Lucky Strike a legjobb, viszont ha a piros Marlboro helyett keresel cigit, akkor nagyon tudom ajánlani a sárga Camel-t. Én is azt szívom, nagyon jó. (és nem is drága)
2013. nov. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!