Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ciki a cigi?

Ciki a cigi?

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak k.urva drága.....
2013. dec. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem, de nem is menő.
2013. dec. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%

Én cikinek érzem. Egyre gázabb hál Istennek, és már a fiatalok se tartják természetesnek, hogyha az embernek a bűzrudacska kell a felszabaduláshoz, megnyugváshoz, pihenéshez, stresszoldáshoz. Arról nem is beszélve, amikor az ember egy rendezvényen van akárhol, és remegve várja a szünetet, mert nem bírja cigi nélkül (nyilván ez már erős függőségnél).

És az meg egyszerűen igénytelen dolog, hogy csúnya a bőr, sárgák a fogak, cigiszagú a száj.

2013. dec. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%

"bűzrudacska" XD

ne égesd már magad

2013. dec. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én annak éreztem az utóbbi években, főleg külföldön. Angliában, Írországban már évekkel ezelőtt sem lehetett kocsmákban, szórakozóhelyeken, éttermekben rágyújtani. Amikor kimentem ezekről a helyekről rágyújtani vagy az utcán cigiztem, úgy éreztem magam mint egy szánalmas gyökér. Akkor gondoltam rá először komolyan, hogy ez annyira égő, hogy abbahagyom. Külföldön, nyugaton egyébként tényleg kifejezetten lúzer dolog cigizni.
2013. dec. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja igen, ma már a drog a menő sajnos a fiataloknál. Visszasírjuk még azt az időt amikor a "vagányok" csak cigiztek.
2013. dec. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
perszeee, a ráncos, csúnya bőr gyönyörű
2013. dec. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!