Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy kell teacigit tekerni?

Hogy kell teacigit tekerni?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm mesélte, hogy szokott cigizni teafűvel, házi készítésüleg! Én is ki szeretném próbálni, de nem tudom, hogy hogy kell készíteni! Nem kamu!!!

2013. dec. 13. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
gondolom beletekered cigipapírba
2013. dec. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De normál papír is megteszi?
2013. dec. 13. 16:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha normál papír alatt azt érted amire írsz, akkor nem. Egyszerűen felgyulladna és elégne. Gyógyfüves cigit úgy szoktak tölteni, mintha egy rendes cigit töltenél (szűrővel, cigipapírral!), csak épp kevés dohány mellé gyógyfüvet keversz (néhányan a dohányt is kihagyják).
2013. dec. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Énis próbáltam már teával (használj zöld teát az jobb, mint a fekete), vegyél egy sima cigipapírt, esetleg valami szűrőt és sodorj egy normál cigit, a teához adhatsz dohányt is, ahogy gondolod.

Elvileg a zöld tea égésekor felszabaduló koffein nyugtató hatású, és még jó ízű is (legalábbis szerintem).

Remélem ez segített. :)

2013. dec. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#2 Rendben, köszi :)

#3 Mindenképp kipróbálom :) Köszi

2013. dec. 13. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!