Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Belefér egy-egy szál cigaretta...

Belefér egy-egy szál cigaretta havonta?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 14 éves lány vagyok. Egyáltalán nem cigizem sokat. Egy-két havonta elszívok kb. ötöt. De van, amikor nagyon "hiányzik" és legszívesebben elszívnék egy dobozzal. Eddig csak női cigit szívtam, erősebbet nem is szeretnék! Nekem a női teljesen elég, tökéletes! Van aki azt mondja, belefér, nem káros. Valaki viszont teljesen ellene van. Én is úgy gondolom, belefér. Vagy mégsem? Segítsetek!! Mert ha nem, akkor még az az egy egy szál is kimarad majd, ha tényleg káros ez a kevéske is! Szerintetek?
2013. dec. 15. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Ez az a mennyiség aminek tényleg kvára semmi értelme. De hát mindenki egy szállal kezdi.
2013. dec. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

ahogy az első mondja

ennek semmi értelme

ha kibírod havi 5 szállal, akkor kibírnád anélkül is

szóval vagy szokj rá, és cseszd szét mielőbb a szervezeted (csak hogy ne kelljen sokáig a gyógyíttatásodra adóznom)

vagy még ezt az ötöt se szívd és legyél normális ember

2013. dec. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lassan mar a cigiseket is ugy kezelik mind vmi kozellenseget...
2013. dec. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 barbii. válasza:
80%
Kedves második! Aki dohányzik az nem lehet normális ezek szerint? Szerintem meg az nem normális aki úgy beskatulyázza az embereket, hogy nem is ismeri őket. Egy dohányzó embernek ne legyen családja, ne menjen közösségbe, sőt ne is éljen? Inkább azon aggódj, hogy a börtönben lévő bűnözők megélhetését és jólétét segíted elő az adóddal. Nem a betegektől kéne sajnálni a pénzt, hanem ezektől a söpredékektől, mivel rájuk jóval több van költve! Üdv: egy nem dohányzó ember!
2013. dec. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
Nem az a gond hogy rágyújtasz, hanem hogy ezzel növeled a későbbi rászokás kockázatát, 18alatt ennyi sem célszerű.
2013. dec. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!