Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik fajta elektromos...

Melyik fajta elektromos cigaretta liquid alkalmasabb leginkább trükkökre?

Figyelt kérdés

2013. dec. 17. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Milyen trükkökre gondolsz?

Karikát fújni, meg ilyesmi?

Bármegyik VG (novényi glicerin) alapú likvidnek hatalmas gőze van, viszont az ízeket nem igazán adja ki.

A PG (propilén-glikol) alapúak íze nagyon jó, de kicsi a gőze.

Ezért szokták már eleve keverni, 50-50 %-ban, vagy 30-70-ben, vagy házilag bárhogy.

Vegyél olyat, amiben több a VG, annak nagy a gőze.

Meg persze értelmes e-cigit.

2013. dec. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
El szeretnéd varázsolni?
2013. dec. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
teee? tényleg te vagy a Henry Polteeer?
2013. dec. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

az értelmes készülék megvan, eddig pg-vel és a herbás sûrû trutyival próbálkoztam, a hetbás cuccnak meggyõzõbb volt a gõze, csak felfigyeltem arra, hogy ameddig a videókban mindenki gôze egy egybefüggõ relatív kezelhetõ és általában nehéz állapotú addig az enyém relatív hamar széttesik elpárolog és ami a legzavaróbb, hogy felfelé száll, mondjuk ez lehet azért van, mert a szobámban hideg van, és ahogy a fotelemben ülök, felfelé száll rólam a melegebb levegõ...

például van ez a forgószél nevû trükk, mikor kilehellik a gõzt az asztalra, az ott szétterûl, majd kézzel megkavarják a levegõt és forogni kezd a gõz, én az én gõzömet az istenért nem tudom rávenni, hogy maradjon az asztalon... :D

remélem érthetõ:)

2013. dec. 17. 11:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Mint írtam, VG-s kell hozzá, vagy legalább 70%-ban VG-s.
2013. dec. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jolvan köszi, majd délután veszek kipróbálni.
2013. dec. 17. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!