Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Találtam egy doboz sopianae...

Találtam egy doboz sopianae cigarettát egy közepes forgalmú utcán (az úttesten a padkától fél méterre).18 szál van benne, azaz megvan bontva. Ami már eleve kockázat. Mi a legrosszabb lehetőség ha elszívom? Mára még van cigim de utána döntenem kell :D

Figyelt kérdés
a poén az hogy átment rajta legalább 1 gépjármű. kissé kivan lapulva, és kicsit koszos de csak a szájfelöli szűrőig ér a kosz halványszürkén (1 szűrő még ígyis maradt). lehet csak 1 autó ment át rajta, és alig volt fél órán át a földön mielött megtaláltam, de lehet hogy nem.

2013. dec. 20. 07:03
 1/7 anonim ***** válasza:
24%

ez nagyon gáz!!

ha hajléktalan vagy, szívd el.

de akkor nem neteznél reggel 7kor.

régen rossz, ha ilyeneken agyalsz

2013. dec. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Semmi bajod nem lesz, ha elszívod.
2013. dec. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos 950 egy doboz szofi, szóval reális ez a döntéshelyzet. Én letépném a füstszűrőket (amik redvásak), és "kéményeznék" velük. 18 "kémény" elég is nekem egy napra.
2013. dec. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, max ha nem felel meg akkor kidobod :D
2013. dec. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szívd el mibajod lehetne ugyan... De azért írd majd le milyen volt :DD kíváncsi vagyok
2013. dec. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

kevesebben nézik le jobban a dohányzást mint én :D de


én mindig elszívtam, ha találtam ilyet :D

2013. dec. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#1 -> jót röhögtem :D

#5 -> a szálaknak a felét se tudtam elszívni annyira megrongálódtak. de amit sikerült majdnem olyan volt mint kéne. Ha legközelebb találok összetaposottat lehet nem veszem fel mert ha túlságosan öszenyomódik kijön belőle a dohány, és a papír megsérül [ereszt] nem lehet normálisan szívni.

2013. dec. 21. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!