Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy lehet tapasz vagy nikotin...

Hogy lehet tapasz vagy nikotin rago, kapszula nelkul leszokni a dohanyzasrol?

Figyelt kérdés

2013. dec. 20. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Agykontrollal.
2013. dec. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akaraterővel, èn 8 èv utàn egy szerdai nap letettem, ès màr 2ève nem szívtam egy slukkot sem
2013. dec. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon megijedsz a cigi kártákony hatásától, és egyszerűen leteszed.

Eljössz ide Tatára, és egy fél délelöttöt eltöltesz a mozgáskorlátozottak rehabilitációs intézete előtt a patakparton ülve. Akkor 7 x is meggondolod, hogy rá gyújts e? Tegnap láttam egy férfit tolókocsiban( kb 50 lehetett), már lábcsonkja sincs.

2013. dec. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Önfegyelemmel más pótcselekvéssel pl bicaj kondi úszás túrázás gitár bármi...
2013. dec. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon el kell határozni. Rengeteg embernek elmondani hetekkel előtte, hogy ettől és ettől a naptól nem fogsz dohányozni. Utána el kell olvasni (kb 2-3 nappal a leszokás kijelölt dátuma előtt) Allen Carr és/vagy Andreas Jopp leszoktató könyvét, és betartani az ott leírtakat. Az első pár napban, ha nagyon rá akarsz gyújtani, újra erőt meríteni az olvasottakból. Néhány hét után eldicsekedni mindenkinek az eredménnyel és remélni, hogy veled örülnek. Két hónap után - ha nagyon nem bírsz magaddal - venni egy nikotinmentes e-cigit. Ezután néhány nap, és remekül fogod magad érezni e-cigi meg rendes nélkül is. Nekem így sikerült 20 év nagyon erős dohányzás után úgy, hogy igaziból nem is hittem benne, hogy ez nekem sikerülhet. 10 nap híján fél éve nem dohányzom, és nagyon tetszik ez az új állapot!
2013. dec. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!