Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Javítható a vihargyújtó?

Javítható a vihargyújtó?

Figyelt kérdés
Évek óta van egy Marlboro vihargyújtóm. Ebből adódik, hogy sokszor töltöttem már meg. A gond az, hogy kb. két hete elkezdte azt, hogy egyre ritkábban gyulladt meg sokadik próbálkozásra is. Most már egyáltalán nem ad lángot. Gáz még volt benne, hogy még pár nap múlva is hallottam és szagoltam, hogy jön belőle. Biztos ami tuti, újratöltöttem, de nem segített. Nem csináltam vele olyat, amit előtte ne tettem volna meg, egyéb rendkívüliségek sem történtek. Ötleteket várok, mert egy szívemnek nagyon kedves gyújtóról van szó.

2013. dec. 22. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát figyelj , én nem tudok ilyenről hogy "öngyújtószervíz" így nem tudok tippet adni hogy hol lehetne megcsináltatni , de mint írtad hogy már évek óta megvan így nem csoda. Szerintem ha annyira kellemes emlék rakd el valahova és vegyél 1 újat.
2013. dec. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia, pont tegnap szedtem elő az ugyanilyen öngyújtómat amit ugyanezzel a hibával iktattam ki pár éve. Sikerült üzembe helyezni úgy, hogy egy hatalmasat belefújtam. A szál ép, nem is értem miért mennek tönkre ezek. Szerintem beporosodik egy idő után a szál alatti kamra. Megtöltöttem, nem ment, belefújtam, nem ment, lecsavartam minimumra, elkezdett pislákolni, majd felcsavartam és azóta jó! Töltés után várni kell pár percet a próbálkozással.
2014. márc. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!