Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért lennék gyenge, ha...

Miért lennék gyenge, ha elfogadom, ha megkínálnak cigivel?

Figyelt kérdés

Azt mondja haverom, hogy gyenge vagyok. Mégis miért?

Mert nem utasítom vissza, ha valaki megkérdezi, hogy kérek-e egy szálat?

Ajánédkot nem illik visszautasítani! :)

De haverom azt mondta, hogy "Szeretsz cigizni?" mondom, nem, de nem is utálok! "Akkor miért fogadod el?" Miért ne? Ha megkínáltak! "ja, hogy gyenge vagy?" micsoda gyenge?

"igen, nem tudod visszautasítani, így gyenge vagy!"


Hogy lennék már gyenge? Ha az lennék, rohannék cigit venni!

Azt kiemelem, hogy tényleg megkínálnak, nem én megyek oda, hogy "adj egy szálat haver!"!



2013. dec. 26. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Hiában próbálod magyarázni a bizonyítványod, egyszerűen nincsen saját akaraterőd, pont.
2013. dec. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért mondja a haverod hogy gyenge vagy mert az vagy. Ha nem akarnál cigizni nem cigiznél.
2013. dec. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a gyenge vagy duma ez egy közhely, az egyik ember meghallja hogy mennyien használják ezt a szót és már ő is mondja. Nem erősség, se nem gyengeség elfogadni a cigit, mert még nem vagy függő, de amikor rákapsz a nikotinra, na akkor legyél erős hogy azt megálld. Ez még csak lesz*rom, ln úgyse leszek függő hozzáállás Ha így marad az leszel).
2013. dec. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert ha most nem tudsz nemet mondani később könnyebben fogsz rászokni és így függő leszel.
2013. dec. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy gyenge!! Ez a Te döntésed! Ne engedd , hogy ezért bárki is elítéljen. Tedd azt amit Te szeretnél!!De azért én is azt mondom NE szokj rá! Nem érdemes. Vigyázz magadra, és az egészségedre!
2014. jan. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!