Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van olyan ember aki évek óta...

Van olyan ember aki évek óta kocadohányos és nem szokott rá? Olyan aki havonta max 3-4 dobozt szív el, vagy még annyit sem?

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 18:38
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Persze, régen cigiztem.
2014. jan. 2. 20:48
 12/15 anonim ***** válasza:
Milyen fajtával szeretnéd újrakezdeni?
2014. jan. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Talán hatodikban cigiztem először, azóta szinte folyamatosan, de van hogy 1 doboz 2 hétig is elég, és olyan is hogy hetekig nem gyújtok rá. Szilveszterkor is elnyomtam másfél dobozzal, azóta eszembe se jutott hogy rágyújtsak.

Minden csak akaraterő kérdése :)

2014. jan. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Nem mindenki egyformán reagál a nikotinra. Van aki könnyen függő lesz és van aki nem lesz az soha. Erre egy számomra hiteles ember a tanúm ,akinek régen dohányföldje volt.
2014. jan. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerencsére ahhoz a vékony réteghez tartozom, akik évek óta szívják, de nem alakult ki függőség. 4 éve vagyok alkalmi dohányos, ez annyit jelent, hogy amikor kedvet kapok elszívok egy szálat, egyedül a sörözős hétvégék azok, ahol kb. egy doboz biztos elmegy. Máskor hetekig nem gyújtok rá, ha nincs pénzem nem veszek, ha nincs kedvem leugrani trafikba nem veszek. Családi körben (ünnepek, nyaralás stb.) például eszembe se jut, mert családon belül nem dohányzik senki. Szerencsére nekem a cigi megmaradt élvezeti cikknek, és nem függőségnek.
2014. jan. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!