Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hány embert ismersz, aki a...

Hány embert ismersz, aki a cigi miatt halt meg? A zsembes öreglányt miért nem viszi el a cigi? Szerintem nagy kanu, hogy hány évet veszít a dohányos!

Figyelt kérdés

Itt a lépcsőházban van a vén csotrogany, szivja a cigit, de kórházba miért nem jut? Mindenbe beleszól, a híradót maxon hallgatja, a cigi füst jon ki az ablakán, de nem beteg!

Mit kamuznak, a tüdő, gége, meg ilyen rákkal? A vénlany suivja a koporsó szeget, de baja az nincs!

Hazugság hogy káros cigizni?

Hány embert ismersz aki 100%ban a cigi miatt purcant ki?



2014. jan. 2. 23:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

a nagyapámat 51 évesen halt meg, van egy másik ismerösöm aki már szinte csak palackkal tud lélelgezni ö 70 valahány éves kb 4 éve haldoklik.

Tuddod itt az a baj ha van rá hajlamod akkor ez még ront rajta, ha nincs rá hajlamod akkor van hogy nem lesz bajod töle. csak ezt ugye nem tudja az ember elöre.

2014. jan. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Téged sem az eszed miatt szeretnek (ha van ilyen valaki).
2014. jan. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
jaja, én olyat sem ismerek, aki konkrétan az ittas vezetés közbeni gyorshajtástól halt meg, úgyhogy az is biztos kamu, igyon minden sofőr, és menjen ahogy csak tud, mert én nem ismerek senkit aki belehalt volna. (nem)
2014. jan. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Olyan hülye vagy, hogy téged tanítani kéne!
2014. jan. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nagyapám 74 évesen tüdőrákos volt, a szíve olyan rossz, hogy pacemaker tartotta életben és agyvérzésben halt meg, senkinek nem kívánok olyan utolsó 20 évet mint neki volt...

egyik gyerekkori barátom 10 éve dohányzott, mikor egy házibulin a második doboznál egyszerűen megbénult a tüdeje, nem értettem meg sosem egyszerűen leállt a rekeszizma, próbáltunk segíteni, de mire a mentők kiértek olyan agykárosodása volt ami már visszafordíthatatlan, aznap dohányoztam utoljára...

ne azt nézd, hogy még él, hanem nézd meg az életminőségét, ha nem látod rajta, hogy nem valami jó, akkor valószínűleg a látásoddal vannak a gondok...

2014. jan. 3. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, van 100-ból 1-2 ilyen, hogy napi 2 csomag bagó, fél liter kommersz vodka, és 80-90 évesen meghal, mert elcsúszik télen a jégen, és halántékra esik. Megéri kockáztatni, mikor pár % esélyed van rá?
2014. jan. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 x) ***** válasza:

Részben szerintem is igazad van. Ha valaki például tüdőrákban hal meg, egyből mindenki arra kíváncsi, mekkora nagy dohányos volt. Aztán fel vannak háborodva, mikor mondja az ember, hogy egyáltalán nem cigizett. De attól függetlenül, hogy nagyon kis százalékban vezet ténylegesen halálhoz, még nem jelenti, hogy nem járul hozzá, vagy nem káros (mondom ezt alkalmi dohányosként). Attól, hogy nem öl meg, még nyilván nem túl egészséges.

A szomszédod meg egyszerűen nem hajlamos a rákos betegségekre. Arra gondolj, hogy ha nem cigizne hol lehetne most. Így mondjuk él 80 évet, cigi nélkül meg élhetne 100at.

2014. jan. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A másik meg az hogy hiába nem rövidül az életed, komolyan életed végét, nyugdíjas korodat úgy akarod leélni mint a mai öregemberek itt Pesten hogy maguk alá hugyoznak mert nem mozognak, ellustultak és szellemileg is leépültek emiatt?

Boldogan akarsz élni, szabadon, vagy egy büdös cuccot akarsz szívni és a nyugodtságod azon múljon hogy van-e cigid?

2014. jan. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A cigis dobozokra se az van ráírva, hogy a dohányzás halált okoz, hanem hogy a dohányzás halált okozHAT. Egyén függő. Vannak olyan "szerencsések", akiknél nem okoz gondot, csak általában ez nem így van. És sajnos minimális az esélye, hogy te pont a "szerencsés" kategóriába tartozz. Másrészt én nem nevezném szerencsésnek azt, aki százezreket költ cigire (mondom ezt úgy, hogy néha én is rágyújtok).


off:szerintem ne anonim kívánd egy öreg ember halálát, mert rohadtul nem leszel népszerű...én pl. most egy érzéketlen baromnak tartalak, pedig valszeg nem vagy az ;)

2014. jan. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
keresztapa... 50 éves volt kereken
2014. jan. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!