Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányból akarok cigit készíte...

Dohányból akarok cigit készíteni. Milyen dohányt vegyek, ami nem is erős de nem is olyan drága? Hány gramm 1zacskó dohány?

Figyelt kérdés
Légyszi mindent írjatok le róla, mert hulye vagyok ilyenekhez.
2014. jan. 8. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
ha 'hulye vagy ilyenekhez', akkor a dohanyzashoz is hulye vagy szerintem.
2014. jan. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igy van
2014. jan. 8. 10:49
 3/4 anonim válasza:
100%

Szia! ugy szamoljak, ahany grammos a dohany annyi szal cigi, ez a ,,hivatalos,,. pl 25 grammosbol 25 lenne, de ez amugy nem igy van.


en pl ha Golden Gate dohanyt veszek, a 40 grammosat abbol siman megcsinalok magamnak 60 szalat, mert mas a vagasa. 1000 ft korul van most egy csomag. van belole kek, szurke, piros. en a keket szoktam venni, ami baratnomnek sem tul eros aki ugyan nem birja a toltotteket de ezt o is elszivja. emellett multheten teszteltem a PallMall 40grammos dohanyat, mert kaptam egy fulest, hogy tobb jon ki belole mint a GoldenGatebol. Ez nem igaz, mert ugyan annyira volt eleg kb. Szoval ha dohanyt veszel, erdemes ezt a ket fahtat es 40 grammosat. Van mas felebol is ekkora, de azokbol a vagasuk miatt nem tudsz ennyi szalat kihozni. A filter pedig 250-300 forint, attol fugg milyet veszel, meg mentolos is van. :)

2014. jan. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 zabmester ***** válasza:

Ezek sok mindentől függenek. Tölteni, vagy tekerni akarod például? Ha töltöd, milyen hüvelyt használsz? Mert például ami aktív szenes, az "kellemesebb", nem olyan kaparós (ilyen a Sopianae vagy most már a Viceroy is). Sopianae-ből csak a kék aktív szenes, a barna nem, és azzal erősebb is lesz a cigi. Töltéshez a sötétkék Sopianae dohányt szeretem leginkább, de meg nem tudom neked mondani, hogy az mennyire erős úgy igazából. Attól is függ, hogyan töltöd, mennyire szellősre.

Aztán meg különböző kiszerelésekben van, én mindig nagyot szoktam venni, mondjuk most pont nem sötétkék van itthon, hanem Sopianae extra, ebből a 120 grammos az 2850 forint, a kisebbekét nem tudom. Hogy hány szál jön ki, azt nem számoltam meg sosem, de egy ilyen zacsit ketten a párommal kb. egy hét alatt fogyasztunk el úgy, hogy korábban, amikor nem töltött cigit szívtunk, akkor fejenként kb. egy doboz ment el. Szóval egymagamra akár két hétig is elég lenne, igaz, egy hét után már eléggé ki tud száradni a nyitogatástól a dohány.

2014. jan. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!