Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehetséges csókolózás folyamán...

NejlonZacskoo kérdése:

Lehetséges csókolózás folyamán nikotint juttatni a szervezetbe?

Figyelt kérdés
Nos, a barátnőm cigizik, ellenben velem, és cigi után hogyha csókolózunk, akkor kicsit késztetést érzek arra, h rágyújtsak... de nem akarok, nagy ellenségem a cigaretta,.. arra gondoltam, h ha a nikotin ugye úgy jut a szervezetbe, hogy az illető belélegzi, nem lehet e, hogy amikor csókolózunk átkerül hozzám az esetleges nyelvre lecsapódott minimális füstön keresztül? mármint, ha belegondol az ember, tök elképzelhető hogy úgymond átadja a nikotint nekem... Bocsi, ha nem megfelelő szavakat használtam, meg kicsit kesze-kusza az egész, de azért remélem hogy leesik mire gondolok, és esetleg tudtok is válaszolni rá.. előre is köszi :)

2014. jan. 10. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:

És nem rossz ízű a csókja? Mármint én utálom a cigarettát és nem szívesen csókolnék meg olyat aki dohányzik.

A kérdésedre válaszolva,valamely kis mennyiséget el tudok képzelni,mert a nikotin felszívódik,-jelen van a nyálban,bőrben,vérben.

2014. jan. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
de amiatt nem fogod úgy érezni, hogy cigizni akarsz. Annyi realitása van, mintha mekiben kajálna, és utána attól kéne tartanod, hogy elhízol a csókjától
2014. jan. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De, nem a legkellemesebb az íze, de most emiatt nem fogok tőle csók nélkül búcsúzni, amikor leszáll a villamosról..


Nem igazán tudom megfogalmazni.. eddig még büdös életbe nem cigiztem, egy slukkot se, és nem is akarok.. engem teljesen hidegen hagy, úgy vagyok vele, h rombolja a szervezetet, és aki cigizik, és azt mondja, h csak azért cigizik, mert különben ideges lenne, azt egyáltalán nem értem, hiszen önerőből is lehet nyugodtnak lenni, nem kell hozzá cigi.. nekem is megy, másnak is megy, neki is menni fog,.. amikor meg azt mondja, h jó, de én nem olyan vagyok, mint te, vagy a többiek, na attól a falnak megyek... nem úgy értettem, h rögtön rá akarok gyújtani, hanem h rá egy fél órára úgymond rám tör egy késztetés, h jussak valahogyan valamihez.. nem tudom pontosan mihez, nem is érzem úgy effektív a cigit, mintha az hiányozna, de kb csak azt tudom elképzelni, révén semmi más függőséget okozó dolog nincs a környezetemben... szóval ez inkább feltételezés, h attól van..

2014. jan. 10. 21:38
 4/6 anonim ***** válasza:
ilyen nincs hogy amiatt kivánod...:) a passziv dohányosként több jut a szervezetedbe de ettöl még egy nem dohányosnak nem jut eszébe hogy rágyujtana, söt nekem sem már, pedig én cigiztem 5,5 éve szoktam le. egyébként amikor még nem cigiztem volt dohányos barátom és engem egyáltalán nem zavart ha cigizett csók elött. nem egyformák az emberek. Szüleim 36 éve vannak együtt és csak Édesanyám dohányzik.
2014. jan. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem emiatt kívánod meg, ezt csak bebeszéled magadnak. Viszont a barátnőd elég igénytelen, hogy annyit se képes megállni, hogy amíg veled van, ne bűzösítse be magát bagóval. Én erős dohányos voltam, mégis, amikor nemdohányzó pasival randiztam, sose gyújtottam rá, ha vele voltam. Mondjuk engem lekötött annyira a pasi, hogy eszembe sem jutott rágyújtani. Szerintem a barátnőd ne igazán szerelmes, ha ennyire nem ad magára, hogy jó ízű legyen a csókja, bocs...
2014. jan. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ötösnél a zöld!!!!
2014. jan. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!