Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Jó vagy rossz hogyha 2 havonta...

Jó vagy rossz hogyha 2 havonta elszívok egy zöld cigit?

Figyelt kérdés

2014. jan. 11. 14:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Hát nekem teljesen mindegy.
2014. jan. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

Hát jónak semmiképp nem mondanám, de jobb mintha naponta szívnál.

Amúgy dobozra vagy szálra gondolsz?

2014. jan. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Egészségügyileg? Nemrég tisztultál ki, és már nyomod a következőt...

Érzésileg? Azt te tudod.

2014. jan. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 x) ***** válasza:
92%
Most lehet, hogy le leszek pontozva rendesen, de én kb mindenhonnan úgy hallottam, hogy a marihuána kis mértékben egészséges és rákmegelőző hatása van (persze hozzáteszem, hogy még sosem használtam). Csak ne szokj rá, mert rendesen tönkre tudja tenni az életedet.
2014. jan. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Komolyan azt gondolod hogy majd 2 havonta szívsz?
2014. jan. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem teljesen rendben van,belefér:D de ugye nem valami vegyszerezett műfűvet,hanem rendesen marihuánát szívsz?:D
2014. jan. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
15%
1szall fuvescigaretta 2doboz rendes ciginek felel meg a tudot ert karos hatasokat tekintve
2014. jan. 13. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
előző-> ezt melyik okos mondta neked?:D
2014. jan. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
7-es ez nagyon nagy hülyesèg,most jött ki egy felmèrès miszerint a füvet szivoknak fele anyira se kàrosodik a tüdeje mint a cigit szivo emberek tüdeje!ès igen öli a ràkos sejteket sok orszàgba orvosok irjàk fel a ràkos betegeknek!
2014. jan. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

. A “Journal of Oncogene” szerint a Harvard egyetem kísérleti Orvostudományi Osztálya megállapította, hogy a THC gátolja a tüdőrák sejtek migrációját. Tovább is mennek, és azt állítják, hogy a THC-t fel kellene tárni új terápiás molekulaként a tüdőrák növekedésének és áttétjeinek megakadályozásában.


10. Az amerikai “National Library of Medicine” -ben megjelenő német tanulmány a németországi toxikológiai és farmakológiai intézet általános sebészeti osztályának kutatói megállapították, hogy a kannabinoidok gátolják a ráksejtek terjedését. Primer tumor tüdőrákos betegeken le is tesztelték hatásukat, ahol csak megerősítést nyertek elméletükre. Összességében az adatok azt mutatták, hogy a kannabinoidok csökkentik a rákos sejtek invazivitását.


11. A “US National Library of Medicine” publikálta a Harvard Medical School kutatóinak eredményeit, akik a kannabinoid receptorok szerepét vizsgálták tüdőrákos sejtekben. A tapasztalt hatékonyság miatt azt javasolták, hogy a tüdő rákos sejteit kannabinoidokkal kellene kezelni.

2014. jan. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!