Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Rágózni miért nem olyan...

Rágózni miért nem olyan vagány mint cigizni? A rágózással miért nem lehet menősködni?

Figyelt kérdés

Osztálytársaim szeretnek bújkálva cigizni a suliban. Mindig kifigyeli 1-2 gyerek, hogy jön-e a tanár az udvaron, és elbújnak a bokrok, falak mögé.

És már élvezettel csinálják, hogy tilos, és mégis ők lazák!


Rágózás tilos órán. Mégis egyiket se látnám titokban rágózni.


A filmekben a főszereplő a menő csávó elő vesz egy szálat, és a gyújtóját, és lazán rágyújt egyre, miközben hátradől.


Miért nem látok olyat, hogy a főszereplő elővesz egy darab rágót, és rágózik egyet?


Miért nem menő a rágózás oly annyira mint a cigizés?



2014. jan. 24. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért nem rágóznak mert úgy könnyen kapnának büntetést.
2014. jan. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Hát szerintem a cigizés egyáltalán nem menő,bár vannak sokan akik menőnek hiszik miatta magukat!

Én nemdohányzó lányként tuti nem járnék cigis pasival!!!

2014. jan. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

sokan úgy gondolják hogy a cigizés menő, és valószínűleg sokan ezért is szoknak rá.

szerintem egyáltalán nem menő. ha rászoksz, rengeteg pénz megy el rá. és leszokni többé nem fogsz tudni. rengeteg ismerősöm akart lemondani a cigiről. de csak egynek sikerült. a többi mind kudarcot vallott. egyébként szerintem az lenne a menő hogy a filmben a főszereplő kiveszi a hűtőből a rostos levet, lazán hátradől és elkezdi iszogatni. utána meg elkezdene rágózni.

2014. jan. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
a rágó nem okoz függőséget a cigi viszont igen, ezért nem rágóznak olyan élvezettel az emberek, mert az nem esik jól, nem okoz függőséget és nem okoz nagy hiányérzetet
2014. jan. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem dohányzok,de szerintem azért,mert ha pl egy 5 fős baráti társaságból 3-an cigiznek,és mondjuk kimennek szünetben,ott van velük a másik 2 is,egy idő után ők is kipróbálják,és vannak akik rá is szoknak.. haverom is így szokott rá,de szerintem hülye.. Tönkre teszi magát,persze nagy ritkán énis rágyújtok 1 szálra,de nem naponta fél dobozzal..
2014. jan. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy én észrevettem, értelmesebb tizenéves társaságokban is inkább gáz, mint menő...
2014. jan. 29. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Általánosban menő az órán rágózás :DD


De ha ez megnyugtat, én szoktam a suliban bújkálva cigizni, meg órán rágózni is. Eléggé rá vagyok állva a rágóval, szóval sokszor egész nap minden órán. De senkit sem ismerek (szinte), aki nem mer órán rágózni. Hányadikos vagy?:DD

2014. febr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!