Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dunhill vagy Marlboro?

Dunhill vagy Marlboro?

Figyelt kérdés
Erősségre és ízre lennék kíváncsi, elsősorban aray és kék színűek érdekelnének.

2014. febr. 2. 14:28
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja igen, annyit elfelejtettem hogy régebben arany marlbit szívtam, és ki szeretném próbálni a Dunhillt is, úgy hallottam hogy jó, csak nem tudon hogy melyiket érdemes. Ebben kéne segíteni.
2014. febr. 2. 14:36
 2/8 anonim ***** válasza:
Még nem próbáltam a DH-t, de azt mondják az jobb. Habár én tökéletesen elvagyok a pattintós Marbival. A kék elég gyenge, az aranyat még nem próbáltam.
2014. febr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretem, de èn is úgy hallottam hogy a DH jobb, szerintem kipróbálom a kéket belőle
2014. febr. 2. 14:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sokkal jobb, ha jobb egyáltalán. Ami nem jó benne, hogy baromi gyorsan ég.
2014. febr. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem értettem a marlboro őrületet, szerintem nem egy nagy szám. Ott van a piros marblori pl 0,6 nikotinnal egy vicc.

Kéket nem szoktam venni, de a feketének elég jó íze van.

2014. febr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig a fekete Dunhillra esküdtem, de aztán találtam valami kékdobozos Marbi Touch-ot, középvékony. Az jobb.
2014. febr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 frenki1 válasza:
FEKETE DUNHILL .FEKETE MARLBORO. Nekem ez a 2.
2014. febr. 4. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én akárhány féle Marlboro-t szívtam eddig, egyik se volt jó. Dunhill abszolút jobb.
2014. febr. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!