Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vizipipa miert kapar?

Vizipipa miert kapar?

Figyelt kérdés

Sziasztok, Egyszerüen nem értem miert kaparja a torkomat a füst kb5 perc után, Probáltam kövel, dohánnyal mindennel hőtartó sapkát nem használok, mindent kiprobaltam nem az a gond hogy megég valami, mert probáltam kevés szénnel stb,

Minden használat elött átmosom a vp részeit alapsan, így a lerakodott kosz sem lehet, valaki valami ötlet?:(


2014. febr. 13. 16:46
 1/2 anonim válasza:
Nekem az tapasztalatom hogy akkor szokott kaparni ha az alufólián túl kevés és kicsik a lyukak, vagy a dohány hozzáér az alufóliához és megég. Esetleg még nézd meg azt is hogy elengendő víz van e benne. Érdemes a dohányt "szellősen" rakni, talán az is segíthet.
2014. febr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 levixD válasza:

Az előttem szólóhoz csak annyit fűznék hozzá, hogy ha a felsorolt óvintézkedések ellenére is kapar, akkor ki kell szívn jó erősen. Az persze kellemetlen, de utána jó lesz.

Am az is lehet, h nem kapar, hanem csíp vagy nyom. Arra viszont nem tudok megoldást.

2014. febr. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!