Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ilyen létezik? Mitől? Kb. fél...

Ilyen létezik? Mitől? Kb. fél éve próbáltam ki a cigit, max 5 szálat szívtam el, nem ízlett, de nem is volt vele bajom. Semleges, így többet nem is szívtam.

Figyelt kérdés

De most, fél év után olyan szinten megkívántam, hogy alig bírom visszafogni magam...de komolyan. Gondoltam arra, hogy csak bebeszélem magamnak, hogy kell, de nem így van. Tényleg olyan jól esne.

És egyáltalán miért fél év múlva? Nem történt semmi rossz dolog velem, vagy ilyesmi. Csak olvastam a szobámban, és elfogott az az érzés.


2014. febr. 16. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
A dohányzási szenvedély az ilyen.!!!!! Majd lesz még amikor a második doboz cigit is ki kell bontanod, mert annyira kívánod.
2014. febr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jó de könyörgöm...fél év után?
2014. febr. 16. 14:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Nehogy vegyél egy dobozzal.....max kérj egy szálat
2014. febr. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Van nálam 2 szál.
2014. febr. 16. 14:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor miért nem gyújtasz rá??
2014. febr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mert nem akarok rászokni?
2014. febr. 16. 16:34
 7/10 anonim ***** válasza:
dobd el azt a két szálat, ne legyen a közeledben cigi, ha nem akarsz rászokni
2014. febr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak a hangulatát kívántad meg.
2014. febr. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 10 éve nem dohányzom, de néha jól esne. Ne gondolj rá, tök hülyeség, büdös is, nagyon drága, és nem utolsó sorban tönkreteszed magad. Már én is bánom, hogy nem szoktam le hamarabb.
2014. febr. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a hangulata hiányzik. Vannak olyan filmek, könyvek, amik nézése, olvasása közben rámjön a cigizhetnék, csak a hangulat miatt. A Nagy Lebowski nézése közben pl. nem lehet kihagyni! :)


Pedig nem vagyok rászokva, máskor egyeltalán nem kívánom, és 1 doboz cigit másfél hónapig fogyasztok.

2014. febr. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!