Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szombathelyen tudtok olyan...

Szombathelyen tudtok olyan dohányboltot ahol kiszolgálnak kiskorut?

Figyelt kérdés
kioktatásokat nem kérnék közönöm

2014. febr. 27. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Szombathelyi vagyok, de nem tudok! Ha tudnám megírnám, de elküldeném, a linket az ÁNTSZ-nek is.

Amilyen kemény a bünti, manapság már senki sem kockáztat.


Az égett kenyér fogyasztása is megteszi, nem kellene drága cigire költeni a tüdőrák elnyeréséhez!

2014. febr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Kedves #1-es. Te inkább szellemileg alulmaradott bunkó paraszt vagy, úgy beszélsz mintha te 18 éves korod alatt nem ittál volna egy korty alkoholt sem, meg nem szívtál volna egy slukk cigit sem, mindenki eldönti magának hogy hogyan károsítja az egészségét, szerintem senki sem kíváncsi az ilyen hozzászólásokra, amik nem a kérdésre adnak választ. A kérdezőnek meg nem tudok sajnos segíteni.
2014. febr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Ittam alkoholt, és szívtam is cigit. (részegen) Igaz, akkor már elmúltam 18. De semmi extra nem volt abban, hogy elszívok egy bűzös rudat. Se jó, se rossz nm volt. Még szerencse, hogy pénzt nem adtam érte (megkínáltak), mert 0 élvezeti értékért miért fizessen az ember? Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy miért ad ki valaki ezért önként és dalolva 1000 forintot. Szerintem ez a legékesebb bizonyítéka az emberi hülyeségnek!
2014. márc. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A pia az más, attól jó kedve lesz az embernek, de még egyetlenegy bagóst sem láttam, aki a cigitől jobb kedvre derült, akármennyit szívott is el, csak messziről bűzlött. Akkor is, ha éppen nem szívott. Sőt, ha túl közel került hozzá az ember (közeli rokon), akkor még akkor is érezni lehetett a bagószagot, ha meg sem szólalt.
2014. márc. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!