Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tudtok olyan nemzeti dohány...

Tudtok olyan nemzeti dohány boltot mondani ahol nem kérnek igazolványt tőled, hanem egyből kapsz cigit? (Budapesten)

Figyelt kérdés

2014. márc. 1. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Olyan nem létezik. Nem hülyék.
2014. márc. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nincsen. Keményen büntetik.
2014. márc. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minden hol kérnek, komoly pénz büntetéssel jár, ha nem tennék. Amúgy, ahol már ismernek tőlem nem kérik.
2014. márc. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
én nemrég lettem 17, és bárhol tudok cigit venni, csak kellő magabiztosság, jó külső és biztos nyelvtudás kell hozzá. én anglolul felső, franciául és oroszul középfokon beszélek, ezeket váltogatom. hozzátartozik még, hogy legalább 19nek néznek, és eléggé különleges a kinézetem, szóval simán elmegyek külföldinek. vettem már a keletinél, az oktogonon, a király utcában, a deákon és sok más helyen is cigit, mivel figyelni kell, hogy ne menj ugyanarra a helyre (max következő napon, vagy hónapok múlva). tényleg fontos hozzá a magabiztos, jó, tipikus "magyar" akcentus nélküli beszéd, különben kiröhögnek. remélem segíthettem :) 17L
2014. márc. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok pesti, de felénk ha kinézel 18-nak akkor már akárhol kiadják. Tényleg csak magabiztosság kérdése. Meg én általában úgy szoktam bemenni, hogy feltűnően lobogtatom a személyimet, szóval látja az eladó, hogy simán megmutatnám, ha kéne. Ebből persze gondolja, hogy elmúltam 18 (egyébként nem) és meg sem nézi. Ha meg nem jön össze, akkor megkérsz valakit az utcán, hogy vegyen neked.
2014. márc. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%
Ehhez van eszetek, arra nem gondoltok, hogy az eladó az állásával játszik, ha kijöveteletekkor egy NAV-os rendőrrel kéri a személyi igazolványotokat! Micsoda bunkók vagytok!
2014. márc. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 39 vagyok, de ahol nem ismernek udvariasan rákérdeznek a koromra, vagy kérik a személyit. Egyébként nem látszom olyan fiatalnak, de mivel nagy büntetéssel játszanak így ha bizonytalanok megkérdezik tőlem is.
2014. márc. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!