Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Üdv! Holnap kórházba kell...

Üdv! Holnap kórházba kell feküdnöm, holnapután ki veszik a mandulámat, hogyan cigizzek a kórházban?

Figyelt kérdés
És a műtét után mikor lehet rá gyújtani?Mondjuk ha west ice-t szívok rá gyújthatok a műtét után?vagy hogy működik ez? Sajnos erős dohányos vagyok.

2014. márc. 11. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hat nem tom....

Nekem amikor kivettek az osszes letezo mandulamat kisebb gondom is nagyobb volt annal h ragyujtsak

2014. márc. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sztem a west ice-tól behalsz, ha műtét után rágyújtasz.

Egyébként: kórházban nem lehet dohányozni. Max kiballagsz a kórházból (ha lehet).

Dunaújváros: kimész a kórházból (nem csak az épületből, hanem a kórház területéről), aztán bagózhatsz.

2014. márc. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
WC-ben, ha van ablak :D Tisztára, mint általános iskolában...
2014. márc. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 x) ***** válasza:
100%
Kérdezd meg az orvost, hogy lehet-e, és hogy mennyit. Meg azt is simán megkérdezheted, hogy hol szabad (nyilván csak az épületen kívül lehet..) Én (bár szerencsére nem sűrűn járok kórházba) mindig azt figyelem, hogy a nővérek hova járnak ki cigizni. Volt olyan, hogy kihívtak a tűzlépcsőre, hogy nyugodtan gyújtsak rá velük.
2014. márc. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyelni is alig fogsz tudni szerintem, a sebgyógyulásnak sem tesz jót a nikotin, sőt... Ha köhhögést fog provokálni mert esetleg jobban tele vannak a légutaid váladékkal, akkor ne tudd meg az hogy fog fájni, a seb felszakad, elindulhat a vérzés és vissza a műtőbe...
2014. márc. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kisebb gondod is nagyobb lesz, mint, hogy mikor gyújthatsz rá...
2014. márc. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Persze,nyilván nem a műtét után fogok rá gyújtani,csak már ma be kell feküdnöm,és csak holnap kitudjamikor veszik ki,köszönöm az összes kommentet,ment az up:)

Ja az általános iskolás megoldást fogom használni,ha épp nem lessz lehetőségem ki figyelni hogy a nővérek hová járnak!

Üdv!

2014. márc. 12. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!