Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyiket válasszam? (vízipipa)...

Melyiket válasszam? (vízipipa) 14/L

Figyelt kérdés

az a helyzet, hogy válság van, ezért próbáltam az olcsóbb kategóriából választani :D de nem tudom melyik legyen... van ez: [link]

tudom hogy a Top Mark egy viszonylag gagyi márka de arra gondoltam, hogy mivel ez így elég olcsó ezt ki lehetne egészíteni egy normális vortex vagy phunnel kerámiával :)később még egy mosható szívócső... mondjuk Karácsonyra :D a másik: [link]

viszont ehhez még kell szén+shiazo/dohány és úgy már egy normális kerámia nem férne bele... és így meg félek hogy lefolyik a melasz...

első pipám lenne :D

Szerintetek melyik legyen?? (ez lenne a legjobb de mindenhol elfogyott ez a csomag [link] erre már költenék ennyit )



2014. márc. 14. 16:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
14L. Anyu fizeti?
2014. márc. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan van, mint az első. Kezdő vízipipázó vagyok, nem szívom sokat, erre pedig nekem pont jó.
2014. márc. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 x) ***** válasza:
33%
Csak szerintem nem normális, hogy egy 14 éves GYEREK ennyit tud a vízipipázásról? Megsúgom, hogy pont annyira káros, mint a cigi. Néhány ember manapság...
2014. márc. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem, én fizetem... de köszönöm az értelmes hozzászólásodat.
2014. márc. 14. 17:09
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Dolgozol?
2014. márc. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
2. köszi :) 3. Nem azt kérdeztem,hogy mennyire káros.
2014. márc. 14. 17:11
 7/11 anonim ***** válasza:
27%

Figyelj. Szívd csak nyugodtam én is szívok csak én cigit :)

Ki tudja,lehet csak egyszer vagy fiatal!


Szerintem a 2. is jó. :)

2014. márc. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ezeket az "egyedi csomagokat" felejtsd el. A Top Mark pipák mindennek a legalját képezik, hamar tönkremennek (1-2 év alatt megeszi őket a rozsda). Ha értelmes vízipipát szeretnél, akkor az Aladin márkától válogass. Középkategóriás márka, időtálló és viszonylag pénztárca barát, főleg, hogy nincs más alternatíva ilyen árban.

Hiába veszel egy mosható szívócsövet és akármilyen kerámiát, attól még a pipa sz@r marad. Nemcsak hallottam, tapasztaltam is. Nekem gyönyörűen berozsdásodott 1,5 év nem nagy használatnak köszönhetően. Ráadásul elég instabil pipák, talán az 50 egynéhány centis, ami valamennyire stabilnak mondható...

Én a helyedben gyűjtenék a drágábbra, hidd el megéri várni.


Szén: Cocosmoke 1kg (természetes)

vagy

Carbopol Ring (38mm), Three Kings (40mm)


Dohány: Al-Fakher, Serbetli, ízlés szerint


Ásvány: Shisharoma


Én egy vortex kerámiát javasolnék egy kezdőnek, annak ellenére, hogy sok dohányt és ásványt eszik. Nem lesz benne csalódás és jobban eldolgozza a gyengébb töméseket is. A Phunnel-hez már nem árt némi gyakorlat.


15eFt fölött kötelezően Nargilem NP 450-et vegyél!!!


Az előttem szóloknak igaza van. Nem kioktatni akarlak, de jó lenne elgondolkodnod azon, hogy mit, mire, hogyan csinálsz. A szüleiddel mindenféleképpen egyezkedj ez ügyben.

2014. márc. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha segitseget szeretnel adj skype elerhetoseget :) 8 eve aktiv pipazo vagyok :)
2014. márc. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 without ***** válasza:
erről én hallottam sztorikat arról hogy top mark-ot próbáltak feljavítani nammor szívócsővel aminek következménye az lett hogy a pipa eldőlt az üveg széttörött mert leesett az asztalról pedig az a top mark nagyobb volt mint a választottad, vortexet&jó minőségű szívócsövet felesleges top markhoz venni már csak azért se mert a kettő együtt kb drágább mint maga a top mark én is az aladin mellett voksolnék, de az előttem szóló említett nargilemet ami már minőséget képvisel, de a MYA QT-t is csak ajánlani tudom a legjobb minőségű pipák egyike és előnye hogy könnyebben tudod hordozni mint pl egy aladin amira-t, 14 évesen dohányhoz értelem szerűen nehezebben tudsz hozzájutni én ásványt javaslok de szerintem még várj vele min. 3 évet hidd el jobban jársz még akkor is ha a vizipipa sokkal inkább kevésbé ártalmasabb mint a cigarettázás
2014. márc. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!