Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szeretnék elkezdeni vizipipázn...

Szeretnék elkezdeni vizipipázni. Hányszor tudok tölteni és mennyi idei jó a dohány, kő stb?

Figyelt kérdés
Szóval szeretnék elkezdeni vizipipázni.Leírnátok hogy miket lehet bele tenni?(pl:aroma,kő,dohány) és hogy ezek mennyi ideig jók. Egy dobozból hányszor tudok tölteni és hogy egy töltés hány óráig jó?

2014. márc. 20. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

2 lehetőségről tudok:


Dohány vagy ásvány (esetleg még tehetsz a vízbe íz erősítő port - Shaashii).

Dohánynak van nikotin tartalma és égés közben kátrány is keletkezik. Ha sokat szívod, gyorsan, akkor "megüthet".

Attól függ milyen márkájú dohányt veszel illetve milyen kerámiába tömöd. Átlagosan a dohányok (50g) (sima kerámiával) 4 tömésre elegendőek. Nagy átlagban ez 4x1 óra, de sok mindentől függ. Akár 1,5-ra is kitolható sima kerámiával is.

Az ásványban nincs semmi káros, nyilván ez se egészséges, de ha fiatal vagy (18 alatt) akkor csak ezt ajánlom. A Shiazo 100g-os, míg a Shisharoma 120g-os csomagolásban kapható (van persze nagyobb kiszerelés), azoknál is sok mindentől függ. Sima kerámiába nem ajánlok ásványt mert lecsurog a glicerin. Vortex kerámiát vegyél helyette abban 70-80 percig nekem gond nélkül megvan. Nagy mérete miatt 3 tömésre elegendő abba a kerámiába, de a csalódás kizárt.

2014. márc. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Ez hasznos válasz volt,ment a zöld pacsi :)
2014. márc. 20. 20:22
 3/3 without ***** válasza:
a dohány nem ég csak a szén izzítja az alufólia csomagolás alatt lévő dohányt vagy követ, használj természetes szeneket nem hamuznak annyit és kevésbé károsabbak mint az öngyulladós fajták, ha kezdő vagy akkor a vortex bár sokat eszik de a dohánnyal való rosszabb töméseket is jól visszaadja, pipát 50centi felett érdemes választani és a vízbe tehetsz citrom levet ízesítés gyanánt nekem bejött, kifacsartam egy citromot és elkevertem a vízbe
2014. márc. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!