Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen ízesített cigaretták...

Milyen ízesített cigaretták kaphatók a trafikokban?

Figyelt kérdés
sziasztok arra lennék kíváncsi hogy 1300 forint alatt milyen vanilia vagy egyéb ízesítésű cigarettát lehet kapni? mentolos nem kell se pattintós... és gyengébb cigire gondolok nem erősre... de a vanilia érdekelne.. djarumot nem veszek az drága :) köszi a válaszokat előre is

2014. ápr. 4. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:
43%

kapbásból 2 válasz is az eszembe jutott, az első az, hogy menj be egy trafikbaés kérdezd meg, a másik meg hogy a bőrszivart is próbáld ki, nagyon egészséges :)


De mivel ez eléggé egy bunkó troll válasz lett volna, így inkább nem írom - amúgy sem szokásom.


Bocsi ha kérdezem, de szerintem vaníliás ízű cigi nincsen, max szivar.. vagy tévedek? lehet hogy van, de én még nem láttam..

2014. ápr. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi ezt az igazán sokat mondó választ:) bőrszivarozni kellett volna anyádnak mikor csináltak téged-.- valaki esetleg tudna adni egy választ?
2014. ápr. 5. 09:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Surfside (Mango, Pina Colada, Cuba Libre, Mojito, Tequila), Djarum (vanília, cherry) --> cigi

Momentos (vanília, cherry), Colts (vanília), Handelsgold (vanília, cherry, csoki), Villiger (mézes), Ász (vanília, cherry-vanília), Al Capone (konyak) --> szivarka

Black Devil (csoki), Pink Elefant (vanília), Djarum (kávé) --> külföldön


Ezek vannak, amikről tudok. Több éve vettem őket, úgyhogy friss árat nem tudok mondani. Töltött cigivel lehet kísérletezni, hogy teszel bele egy kis fűszert.

2014. ápr. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ám csak szivarba van vanilia de ne zavarjon :DDD
2014. máj. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A vaníliás Djarum az cigi...
2014. máj. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!