Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Aki trafikban dolgozik, vagy...

Aki trafikban dolgozik, vagy tudja: eddig fekete pall mall (pocket) cigit szívtam, kiderült megszűntetik. Viszont a BAT honlapján a megrendelőlapokon még fent van. Lehetne így "utánarendelni"? Vagyis hogy megkérném a trafikot, hogy rendeljen nekem?

Figyelt kérdés

Írtam egy levelet a BATnak, hogy várható-e az, hogy ismét megjelenjen a trafikokban a fekete pall mall. Azt írták válaszként, hogy nem, és hogy ahol trafikban járok, ott azért van még, mert a raktárakból kerülnek ki.


Az összes környező (és távoli) helyet bejártam, a XVI. kerületben lakom de a végén már az astoriáig is kimentem, csak hogy ilyen cigit vegyek.


És az utolsó 3 darabot hoztam el az Örsről nemrég.


A trafikban nem tudnak olyan csinálni, hogy a megrendelőlapon leadnák hogy kevés fekete pall mallt még rendeljenek? Mármint nem 10 kartonnal, csak pl. 1-el.


Vagy ilyet nem lehet csinálni?


2014. ápr. 8. 23:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Trafikban dolgozom! Ha azt mondják, hogy megszűnik, akkor nem fogsz tudni sehol venni, max ahol van még vissza maradt, rendelni meg pláne nem tudsz! Jobb ha átállsz másra, mert nem fogják neked külön gyártani, mindegy hogy kinek írsz!
2014. ápr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!