Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Csak pár hónapja cigizek és a...

Csak pár hónapja cigizek és a szüleim nem tudják. Most szünet lesz kétségbe vagyok esve hogy hol vagy mikor tudok cigizni, ha a szüleim itthon vannak, nem nagyon szoktam magamtól sétálni menni, ötletek? Beszólásokra nem vagyok kíváncsi 16/L

Figyelt kérdés

2014. ápr. 15. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Nem beszólásból, de tényleg még most hagyd abba! Amíg nem vagy függő!

Később nehéz lesz! És nem a saját egészséged miatt, hanem mert ha majd gyereket akarsz, meg kell adnod neki a lehetőséget, hogy egészségesen szülessen, ne nikotinnal teli szervezetben fejlődjön!


A pénzről nem is beszélve!


Azt megkérdezhetem, hogyan jutsz cigihez? Mármint ki veszi neked?

2014. ápr. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A barátnőm :)
2014. ápr. 15. 16:04
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Elmész “boltba“.

Pár napot egyébként csak kibírsz cigi nélkül.

2014. ápr. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Semmi értelme rejtegetni meg bújkálni, gyújts rá otthon, vagy rá se szokj, ha ilyeneken parázol.
2014. ápr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
én a kiserdőbe jártam, utólag visszagondolva a kutya nem kérdezte meg miért... és amikor hazamentem bűzlöttem a cigiszagtól, de sosem jött rá senki.. örültem milyen ügyes vagyok, pedig csak az volt, hogy bacott rá mindenki. Imádtam a 90-es éveket... :)
2014. ápr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
,,Elmegyek sétálni" volt az én mentsváram. Idősebb koromra meg már olyanokat kitaláltam, hogy már én is elhittem. Elmész könyvtárba, barátokkal találkozol, elmész körülnézel a plázában (nem tudom városban laksz-e, én szegedi vagyok), vagy szimplán megvárod, hogy ne legyen otthon senki, és rágyújtasz. Amúgy 16 éves koromra már anyám beletörődött, és már nagyon nem is törtem magam, ház előtt rágyújtottam, és úgy mentem haza, meg ilyenek :D
2014. ápr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Idősebb koromra meg már olyanokat kitaláltam, hogy már én is elhittem."


Nagy arc :DDDDD


Pár napot ki lehet bírni, ha csak néhány hónapja szívod.

Ha eddig nem mentél sétálni hát most menj. Vagy bárhova menj ahol az utcára kell menni.

2014. ápr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én még pl el mentem biciklizni mert amúgy is szeretek, így ez nem zavarta őket. :)
2014. ápr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#6 - Ez tényleg jó volt :-)).


16 évesen miért furcsálnák azt, ha sétálni mész ? Nem kell azt mondanod, hogy egyedül, hanem mehetsz a barátaiddal is ( vagy a képzeletbeliekkel, na :D ), a lényeg , hogy minél természetesebbnek tűnjél, mert a szülők megérzik, ha valami nem stimmel. Számít az is, hogy mennyit szívsz, mert 1-2 szál még kiszellőzik, de ha elmegy szinte fél doboz egy séta alatt, akkor az már erősen fog érződni.

2014. ápr. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
68%
Miért nem mondod el a szüleidnek? Én 10éves korom óta dohányzom, 15 vagyok most. Természetesen tudják. Igen, rohadt nagy fejmosást fogsz kapni, kaptam Én is, de mostanra beletörődtek, ennyi. Az egész család tudja, nem csak a szülők. Anyám néha még ki is megy cigiért Nekem:D Eléggé "vaskalaposak" a szüleim, de rájöttek hogy le kell sz@rni, és abba fogja hagyni- vagy nem. Szerintem megértőek lesznek a szüleid, hajrá! 15/F
2014. ápr. 21. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!