Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy takarítsam ki a vizipipa...

Hogy takarítsam ki a vizipipa csövét? :D

Figyelt kérdés

Barátom nálam hagyta a vizipipáját, én reszortom jelenleg a pucolása...namármost, elkzedtem takarítani a csövet. Csap alatt átfolyattam rajta a vizet, bele is fújkáltam, hogy még jobban kijöjjön belőle az a fekete trutyi ami benne volt...de én ezt szerintem napokig fújkálhatnám/pucolhatnám, akkor se lenne tiszta..:D hogy takarítsam ki? cseréljük le? vagy törődjek bele, hogy sose lesz már trutymómentes? O_o

köszömöm a tippeket! :D



#vízipipa #cső #taratítás
2014. ápr. 16. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem mosható akkor hagyd mert elrozsdásodik rossz íze lesz ill nem jön ki sose a darabka. Úgy mosd hogy az egyik végét a magasba tartod a másikat ugye a csap alá aztán mind a kettőt fel teszed a magasba hogy a víz közte legyen el kezded tördelni és kiöntöd. Nem lehet jobban le írni. Az a lényeg hogy tördeld, és hallani fogod hogy megtörik benne az oda száradt kosz. Használhatsz szappant is de akkor jól mosd át mert nem fog kimenni az íze.
2014. ápr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem mosható cső akkor hagyd a francba. Ha mosható, akkor elvileg ki kéne jönnie. töltsd meg, tartsd a magasba a két végét, fogd be és "lóbáld" óvatosan, (nem tudom leírni) meg engedd át rajta többször a vizet.
2014. máj. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!