Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehetséges, hogy a fű depressz...

Lehetséges, hogy a fű depressziósokra nem hat?

Figyelt kérdés
Tegnap szívtam először és én már 2 éve járok pszichológushoz étkezési zavar meg depresszió miatt és amikor mindenki már szétsírta magát a nevetéstől akkor olyan szintű szomorúság kavarodott bennem, hogy el sem tudtam mosolyodni de nem volt akkor rossz kedvem és azt sem lehet mondani, hogy nem hatott mert nem volt nyálam mégis kb. sírni tudtam volna, ez miért van? másra tök jól hatott:/

2014. ápr. 19. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A fű hatása az hogy elnyomja az elme bizonyos részeit így felszínre jöhet az ami el van fojtva vagy blokkolva van


Illetve felerősíti a fizikai érzéseket és az érzelmeket.


Ha nálad ezt erősítette fel akkor így hatott de attól még hatott


Ha meg sírni tudtál volna akkor nálad bizony a keserűség elfojtása okozhatja a depressziót. Sürgősen állj neki sírni!

2014. ápr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is depressziós vagyok, de akárhányszor betéptem jól éreztem magam. Amúgy az 1. alkalomnál elvileg kevésbé hat (bár ebben nem vagyok biztos). A fű egyébként mindenkire más hatással van, de van egy halom fajtája szóval sok minden lehet erre a magyarázat.
2014. ápr. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
az épp aktuális hangulatot fokozza, ha épp jó a rársaság, vagy bármi feldobja picit a hangulatod, akkor ezt erõsíti fel és jól érzed magad röhögcsélsz stb stb, ha olyan kedved van, hogy itt a világvége, akkor ezt erõsíti és befordulsz...
2014. ápr. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!:)
2014. ápr. 26. 22:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Én se éreztem semmit először, ha szeretnéd próbáld újra, harmadszorra már kicsit jobb kedvem lett tőle. :D de vigyázz mert az adott hangulatod erősíti fel, ha rossz kedved van, lehet még rosszabb lesz.
2014. máj. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 4/20 ***** válasza:
Nálam az első 4 alkalommal nem hatott. Számít az is, hogy milyen füvet szivsz sativa v indica. Én a fűvel hagytam abba az antidepresszánsok szedését. 5 éve tünetmentes vagyok.
2014. aug. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!