Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ti hogyan csináljátok?

Ti hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés
Nem érdekel az olyan szöveg hogy szokja le köszönöm előre is. Már kb 1 éve cigizek de mindig máshogyan fogtam a kezemben a cigit. Ti hogy szoktátok fogni? Mert van hogy kiesik majdnem a kezemből meg olyan kis szerencsétlenül fogom.

2014. ápr. 22. 21:04
 1/5 x) ***** válasza:
100%
Mutató és középső ujj között. Szerintem ez a leggyakoribb meg a legnőiesebb, szóval én így szoktam. Illetve lehet még mutató + hüvelykujj között, csak akkor általában füvesnek néznek.
2014. ápr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi csak 17/F vagyok:DD
2014. ápr. 22. 21:55
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Legnőiesebb? Férfiak 99%-a úgy fogja...A maradék 1% pedig kezdő és az hüvelykujj, mutatóujj ujjhegyével fogja mert nem jött rá még hogy kell. :D
2014. ápr. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Mutató és középső vagy hüvelyk+mutató.
2014. ápr. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

egyénfüggő... ha mutató és hüvelyikúly újhelyével fogja, akkor nagy esély van rá h bunkó, paraszt, nagyképű...


pl... egyéniségednek megfelelően, hogy lehet amúgy a cigit bénán tartani? :o

2014. ápr. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!