Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen márkájú dohánnyal...

Milyen márkájú dohánnyal (+színnel) kezdjem el?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy különböző fajtájú dohányok, kölönböző erősségűek, és nem mindegy, hogy milyennel kezdesz. Én nem akarok teljesen rászokni (max napi 1 szál, vagy heti 3-4). Tehát nekem a lehető "leglágyabb" dohány márka és szín kéne!

A válaszokat előre is köszönöm!



2014. ápr. 28. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem akarok teljesen rászokni (max napi 1 szál, vagy heti 3-4). Tehát nekem a lehető "leglágyabb" dohány márka és szín kéne! 


Ááá, nem így kezdi mindenki! Nyilván most úgy gondolod, te kivétel leszel, és nem fogsz rászokni (az elején mindenki így gondolja).

Aztán majd le akarsz szokni, és nem tudsz, és azt kívánod, bárcsak ne szoktál volna rá.


De most leszarod, amit írok, csak egy okoskodó faşznak tartasz (én is annak tartottam azokat, akik le akartak beszélni anno a cigiről, de rájöttem idővel, hogy nekik volt igazuk). Szóval úgyis rá fogsz szokni. Ami szopás.


Szerencsére nekem sikerült abbahagynom.


Ui.: semmi rosszindulat nincs a válaszomban, és nem kötekedésként írtam.

2014. ápr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, teljesen igazad van. :) Csak ki akarom próbálni, hogy mégiscsak milyen. Persze, tudom, hogy erre is az a válasz, hogy ha már belekezdesz akkor onnan megindultál a leejtőn... De azért mégiscsak a kiváncsiság megöl... :)
2014. ápr. 28. 19:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Elsővel totálisan egyetértek, szerencsére nekem nem is tartott sokáig a dolog, inkább csak míg suliban a társaság olyan volt akkor.

Ha annyira kíváncsi vagy valakitől kérj egy darabot, lehetőleg erősebbet, az talán el is veszi egy életre a kedvedet. :)

2014. ápr. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
fehér bond
2014. ápr. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sárgával, a fehér/szürke nagyon gyenge.
2014. máj. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
91%
Ha lehet, ne is kezdd el!
2014. máj. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!