Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért nagyobb az esély a...

Miért nagyobb az esély a gége/szájrákra ha nem tüdőzöd le?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy amikor letüdőzöd akkor is szájba szívod,csak utána rá a levegőt,de ha csak szájba szívod,és utána egyből kifújod,akkor ugyan annyit van a szádba.

2014. máj. 5. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Arról van szó, amikor az ember tartogatja/ízlelgeti a szájában a füstöt. Ez a pipásokra és a szivarosokra jellemző. A ciginek pont a letüdőzés a lényege.
2014. máj. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom,mondjuk én nem is dohányzok,cska ezt sokszor hallottam,és érdekelt h miért lenne károsabb. Tehát ha nem ízlelgetik,csak beszívják és egyből kifúj,akkor nem is károsabb,mintha letüdőzné?
2014. máj. 5. 15:40
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Egyszerűen kétlem, hogy bármilyen cigipöfékelő rendszeresen vásárolna cigit. Minek? Az ilyen kocacigisek általában tinik, akik fel akarnak vágni. Nincs olyan hülye ember, aki hosszú éveken át vásárolná a cigit, el is szívná, de soha nem tüdőzné le. Így az egész elmélkedés teljesen fölösleges.
2014. máj. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
ez is egy városi legenda ugyan úgy, mint hogy a mentolos cigitõl elõbb leszel impotens, vagy hogy az alkohol mentes sörtõl bu'zi leszel...
2014. máj. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Azért a legutolsóba van vmi :D Normális ember normális sört iszik.
2014. máj. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 dragonkalo ***** válasza:
49%
Utolsó ott a pont :D
2014. máj. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az alkoholmentes sörre: na és akkor mi van (erre nem gondolt az utsó 2), ha egyszerre akarok vmi ugyanolyan ízűt inni, meg kocsit vezetni is, hm?
2016. máj. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!