Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyha letenném a cigarettát,...

Upxlewhax kérdése:

Hogyha letenném a cigarettát, mozgással is híznék?

Figyelt kérdés
17 éves 82 kg és 183 cm magas fiú vagyok. Mióta elkeztem cigarettázni tavaj nyár óta, azóta sokkal nyugodtabb és szerényebb embert ismerhettek meg bennem a szeretteim. De most lassan egy éve a dohányozásom elkezdele óta rájöttem, hogy csak halálhoz vezethet ez a "méreg". Sok embert kérdeztem meg már arról, hogyha elszándékoznám magam, vennék annyi akaraterőt, hogy véglegesen leteszem a cigarettát, hogy az milyen hátrányokkal és előnyökkel járna az. Most nem sorolok fel eggyiket sem, a kérdés ami engem nagyon érdekle, mert mivel nem szeretnék megint 92 kg lenni, így ide fordultam és tőletek kérem a segítséget. A kérdesem, hogyha letenném pl: holnap a cigit márpedig ezt fogom tenni, akkor igaz, hogy visszahíznék a dohányzás előtti tömegre? (92 kg) Vagy ezt megakadályozhatnám azzal, hogy ugyanugy letenném, és mellette járnék el esténte futni, d.u-ként biciklizni 10-15 km-eket. Félek, hogy már nem lehet ennyire magabiztos a dohányzás felmondása utána...:S Előre is köszönöm minden kedves ember segítségét!
2014. máj. 8. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 5 éves, napi 3 dobozos adag cigiröl álltam le, és nem híztam semmit. Aki leszokik, az azért hízik, mert a cigi HELYETT nassolgat valamit, nem pedig azért, mert nem dohányzik.
2014. máj. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hülyeség az egész

Én egy csütörtök reggel felkeltem 4 éve és azota nem dohányzom.Egy héten 3 szor futok 8-12 km

Sok sikert

2014. máj. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hm :D de jó neked.. felkelsz egy reggelen, és már bye cigi.. sajnos én nem erre a függőségre számítottam mikor a számba vettem elsőnek :(
2014. máj. 8. 22:23
 4/7 anonim ***** válasza:

alkat kérdése az egész.. én pl amikor leszoktam a cigiről sem híztam és mikor visszaszoktam sem fogytam.

Ha cigi helyett nem zabálsz be akkor nem hízol el.

1 évnyi dohányzástól meg nem is lehet így lefogyni, én már régóta dohányzom még sem volt ilyen súly csökkenésem-növekedésem ami feltűnt volna

2014. máj. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Dohányzás mellett figyeltem az étrendemre is
2014. máj. 8. 23:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha sportolsz és odafigyelsz az étrendedre nem lesz gond,főleg a szénhidrádbevitelre figyelj oda.
2014. máj. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem a cigi elhagyása miatt híznak az emberek, hanem mert hülyék, és elkezdenek cigi helyett nasizni, ráadásul általában olcsó pèksütit, ropit, kekszet stb stb tehát tömèny szénhidrátot...

én 2 éve 125kg voltam, mikor Allan Carr könyvét elolvastam, másnap sikeresen letettem a cigit (14 év, napi 2doboz, kedvencek berna szofi, piros pall mall, piros marbi, piros lucky strike)... 1 hónap mulva feltûnt, hogy könnyebben lépcsõzöm fel a 4.-re, szívesebben sétáltam, nõt a mozgásvágyam, ekkor keveredett a barátaim közé egy profi kártyàs testépítõ, az õ hatàsára megismertem a fogyás alapjait, és megszerettem a bringázást, futást kirándulást, 2 év alatt, 50kg-ot adtam le, ennek az elsõ lépcsõfoka a cigirõl leszokás volt...

2014. máj. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!