Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vettem egy doboz Marlboro...

Vettem egy doboz Marlboro Gold Beyondot (? )

Figyelt kérdés

Tegnap vettem egy dobozzal és azt tapasztaltam, hogy kb 10 percig érződik és utánna nem(mármint ruhán) de így hogy biciklivel járok suliba teljesen kiszellőzik! De pl a kék szofi még 15 perc biciklizés utan is erződött! Ti már tapasztaltatok ilyet?

19/F


2014. máj. 9. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
az pattintós, nem? a mentolos kevésbé érződik ruhán.
2014. máj. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen pattintós! De simánál is ezt tapasztaltam! Lehet Marlboro az ilyen:) de nagyon bejött! Ugyhogy maradok ennél egy darabig:)
2014. máj. 9. 20:01
 3/8 anonim ***** válasza:
8%
19 évesen félsz, hogy lebuksz, istenem...
2014. máj. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
itt hol derül ki, hogy fél a lebukástól? én is dohányzom, viszont nem szeretem, ha nagyon cigi szagú a ruhám meg a hajam, így örülök, ha kiszellőzik. amíg le nem érettségiztem nem akartam, hogy tudjanak róla a tanárok, mert nyilván rossz pont náluk.
2014. máj. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8%
Tanárnak semmi köze hozzá. Aki nem fél a lebukástól, az nem foglalkozik a szagával.
2014. máj. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindenki tudja hogy cigizek! De utálom ha cigiszagú a ruhám ahogy a 4. válaszoló mondta! Leszeretnék majd szokni de majd csak diplomázás után!
2014. máj. 10. 21:58
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
#3 #5 Te egy igazi Istenadta gyökér vagy!
2014. máj. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
A jó tetű kurv a anyád az.
2015. ápr. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!