Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ritkan dohanyzom, (2hetente/1s...

Cene Evi kérdése:

Ritkan dohanyzom, (2hetente/1szal) es olyankor megszedulok;ilyenkor el is ajulhatok? Nikotinmergezest csak a lancdohanyosok kaphatnak?

Figyelt kérdés

2014. máj. 10. 07:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez "normális", én is szoktam szédülni, mert nem vagyok állandó dohányos.

Elájulásról még nem hallottam, csak egyszer, de az is inkább annyira szédült, h lefeküdt a földre.

2014. máj. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem. De ha tényleg csak ennyit dohányzol, akkor véleményem szerint nem is kéne hozzáfognod! Ennyitől nem ájulsz el szerintem,ahhoz masszív adag kell, de szédülés, émelygő gyomor, hányinger simán összejöhet. Addig hagyd abba, amíg el nem múlik, mert ha nem leszel beteg, akkor hozzászoktál. Nem csak napi cigivel lehet rászokni, ez minden embernél más dózis lehet. Van aki a te tempódban szívva szokott rá.
2014. máj. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben.koszi a valaszokat:d hat probalom letenni..
2014. máj. 13. 15:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!