Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért lettem ilyen rosszul a...

Miért lettem ilyen rosszul a herbáltól?

Figyelt kérdés
Több alkalommal is szívtunk már herbbált is, és rendes füvet is, de ennyire rosszul még sosem voltam, röviden annyi hogy ma voltunk osztálykirásnduláson, egy kalandparkba, és vittünk füvet, egy sima joint volt, és ugy szivtam ahogy kell,3 slukk, lenttart stb. de kb 2 perc után NAGYON ROSSZ VOLT egyszerüen olyan volt mint egy álom, többször hallottam a hangokat, szédültem, és olyan volt mint egy álom, nagyon rosz volt valaki bővebben irja már le miért történhetett ez, hogy ilyen szörnyű volt kb 3 órán át!

2014. máj. 12. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Megerdemled.Egyszer racseszel mint az ismerosom.Minek ilyen szarokat szivni?Oke olcso meg minden de megeri?
2014. máj. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

vicces, hogy a kérdésedben még herbáltol lettél rosszul, de a leírásban már füvet szívtál... legalább döntsd már el, hogy melyik anyagról kamuzol...

A herbál egy különböző vegyszerekből összekotyvasztott dizájner drog, emiatt mire illegálissá teszik a hatóanyagot, addigra már teljesen más hatóanyagokkal van a forgalomban, ismeretlen eredetű vegyszereket szívsz mikor herbált szívsz, és komolyan nem vagy messze az orosz rulettől. Bármikor kifoghattok egy olyan vegyületet, amit esetlegesen nem bír a szervezeted, és esetleg nem csk rosszul leszel, hanem egy életre elveszíted az uralmat az elméd felett, van olyan gyerekkori barátom, aki szintén dizájner drog hatására 24 évesen megtanulhatta újra bekötni a cipőfűzőjét. Az öcsém herbált szívott 12 héten át volt zárt osztályon, mániákus skizofréniát diagnosztizáltak nála.

Ha mindenképpen szívni akarsz ne sajnáld azt a rohadt ezer ft árkülönbséget és vegyél mariskát, attól sokkal kevésbé valószínű, hogy behülyülsz...

2014. máj. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

most akkor herbál vagy fű?

és amúgy komolyan létezik még olyan agyatlan gyökér tini aki herbált szív? már pár éve közvetlen mikor bejöttek, akkor is rögtön ment a híre, hogy k urvára nem éri meg, annyival nem olcsóbb. különben is, osztálykirándulásra nem hiszem, hogy nincs fejenként egy kétezresetek fűre.

herbált ne. az sz ar.

2014. máj. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Fogalmunk sincs mit szívtál. Toxikológusok, vegyészek lennénk akkor sem tudnánk neked segíteni, mert fogalmunk sincs, hogy mit szívtál. Ezt csak a kínai labor vezető vegyésze tudja.

Ő sem tudja pontosan, hogy milyen hatásai, mellékhatásai lesznek. Rajtad kísérleteznek :D Őrülj, hogy nem mentél kórházba. Darwin díjas hülye gyerekek... xD

2014. máj. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ismertem olyan srácot aki cipőboxal és hajlakkal csinált cuccot ://
2014. máj. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

srácok, minden a mértékletességben van ha herbált tolsz

én is nyomom a herbált, vágom miről szól

ha sokat szívsz, berosszulsz, esetleg meghalsz

ha mértékkel szívsz, qrva jól érzed magad, röhögsz, flash-elsz, pörögsz

az a baj, hogy a legtöbben nem tudják a mértéket

a legtöbb herbál alattomosan üt be

a piff felénél tartasz és annyit érzel, hogy egyre nehezebb gondolkodni, beszélni, szűkül a látóköröd

a legtöbben azt mondják ez még nem elég, szívnak még rá, 20 percig kegyetlenül jól vannak, aztán 40 percig haldoklanak

haver, ha azt érzed amit az előbb leírtam a piff-ed felénél, nyugodtan oltsd be, hamarosan nagggyon jól leszel

de nem vitatkozhatok, a rendes zöld, a maris fényévekkel jobb a herbálnál (mármint a sativa, az indica az szar :P)

2014. szept. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam, hogy halálos is lehet, mert spanom nem mondott semmit a veszélyeiről azt hittem növényi alapú mint a rendes, de azután kiderült, hogy full szintetika konkrétan vegyszert szívsz szóval én majdnem szívrohamot kaptam tőle kb elájultam elment a látásom egy időre és komolyan nagyon durván rosszul voltam szóval azonnal hagyd abba a herbálozást azóta én még cigit se szívok.
2016. dec. 2. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!