Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Normalis ez a cigitol? Meddig...

Normalis ez a cigitol? Meddig lesz meg igy?

Figyelt kérdés
Nem reg cigiztem eloszor de csak par slukkot, hanyingerem vilt toluk es unadoritonak tartottam, tegnap viszont elszivtam egy kek multit es az tetszett, neha kicsit kohogtem de mas bajom nem volt. Ma nem kohogtem mar, de mar vagy egy oraja szivtam akkor ugy semmi bajom nem.volt most faja fejem es szedulok. Viszont nem egybol jott szoval az is lehet bebeszelem..nemtudom. Mennyi ido meg hozzaszokok?Legyszi a kerdesemre valaszoljatok...koszi!
2014. máj. 12. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
1 hónap és belejössz. De nagyon meg fogod ezt még bánni..:D
2014. máj. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem fogja feltétlen megbánni. énis a bulikat leszámítva (akkor megy a djarum meg a davidoff classic is egy dobozzal), kevset szívok nagyon, max ha ideges vagyok, vagy egy két naponta 1 szálat, + tartasz néha egy-két hetes szüneteket, akk ha akarod könyebb lesz letenni. 15F

tudom, mivel egész 8.ban cigiztem, rendesen, letüdőzve, nyáron nem, de most a gimiben megint

2014. máj. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

muhaha a 15 éves srác megmondja ám :D

hát drágám elárulom, hogy 16 évesen én is úgy kezdtem, mint te, jó egy évig csak bulikban, aztán egyre többet, ma már heti 4 doboz simán elmegy. és rohadt drága, bánom h anno nem hallgattam anyámékra.

2014. máj. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fáj a fejed akkor minek szívod? Hihetetlen, a tested tiltakozik ezerrel Te meg még rá akarod erőltetni... gratula. :D
2014. máj. 13. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!