Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik a legjobb mentolos...

Melyik a legjobb mentolos cigaretta?

Figyelt kérdés

Nemrégiben rászoktam a cigarettára..

Aztán egyszer vki megkinalt egy mentolos cigivel es nekem nagyon bejott.

melyik mentolos cigit ajanljatok? ha lehet nem a legeslegdragabbat szeretnem szivni de azert akarmilyen kacatot sem veszek a szamba..

de nem szeretem a tul eros cigit...

szoval varom az otleteket:)



2014. máj. 28. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:
zöld Austin
2014. máj. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Marlboro Gold Beyond!
2014. máj. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
sötétzöld Szofi
2014. máj. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát ha nem akarsz erőset akkor marlboro beyond gold, annak kb 0,5ös a nikotintartalma, de 1040 forint. Ha ez túl drága, akkor van a sötétzöld pall mall, ami 960 forint, de az 0,7es nikotintartalmú. Én ezeket szívom mentolosból. Bár ne éld nagyon bele magad, mert 2020tól elvileg megszűnnek az EUban a mentolos cigik, mert be lesz tilva. Ezt márciusban tudtam meg, azóta imádkozom mindennap, hogy addig változzon még a törvény.
2014. máj. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
olcsóbb árkategóriában jó még a mentolos multi is
2014. jún. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
zöld hungária, 830.-
2014. jún. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A kim volt régebben a legjobb, jelenleg a vouge, eve. Bár az éve az igaz kicsit fűszeres is. :)

Na mindegy, a kim után sírok, kár hogy megszüntették. :(

2014. jún. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Sophiane...zold szinben ...vagy martogass akarmilyen cigit mentolos szajvizbe felveszi az izet es ha megszradt akkor szivhatod mint mentolos cigit olcsobb is..es egeszsegessebb mert a fogat is ballancban tartja hogy a nikotin nem rakodik fel es nem lessz gusztustalan sarga fogad...a parod sem fog undorodni tolled ha smarolni akar mert sarga a fogad..
2014. júl. 7. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!