Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elektromos cigi? Vélemények?...

Elektromos cigi? Vélemények? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok,terhesség alatt szeretném használni.

2014. jún. 4. 08:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
legalább 3 szor jobb mint a rendes cigi, de ezt sem kéne...
2014. jún. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Hát,én a napi 1-2 szálamat akarom vele pótolni,nem dobozokat.:)

Tudom,hogy ezt se kéne,de inkább ez,mint a rendes,nem??:)

Ja,amúgy én nem akarok leszokni a dohányzásról,nem is akartam soha.

2014. jún. 4. 09:10
 3/13 anonim ***** válasza:
Ennyitől nem lesz bajod (rendesből se).
2014. jún. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tényleg nem lesz baj napi 1 száltól??Mert nekem azt mondták,hogy az is mérgezi a picit,nem is akármennyire.....
2014. jún. 4. 11:55
 5/13 anonim ***** válasza:
Régen is cigiztek terhesség alatt, mégse lett semmi bajuk, főleg nem egy száltól.
2014. jún. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igenis lett bajuk, napi egy száltól is! Nyilván mindenki tud példát mondani hogy az ő ismerőse cigizett mégis normális a gyereke. Attól hogy vannak kivételek nem lesz kevésbé igaz, ráadásul ők sem tudhatják hogy hosszú távon milyen következményei lesznek. Épp elég ha csak 20-al lesz kevesebb az IQ-ja a gyerekednek, attól még normális lesz. Egy gyereket megszülni és felnevelni hatalmas felelősség, ha még a cigiről se vagy képes lemondani a saját gyermeked egészsége érdekében inkább ne csinálj több gyereket.
2014. jún. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az IQ egy nagy hülyeség, nálam az életrevalóság/eszesség/rátermettség/illedelmesség sokkal mérvadóbb, mint az intelligencia. Ha egy száltól baja lesz, akkor az előjön anélkül is.
2014. jún. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Persze mert aki napi egy száltól tüdőrákot kap azon is előjönne amúgy is nem? Hogy lehet ilyen hülyeséget mondani? Az IQ is általában azok szerint hülyeség akiknek nincs. Az se zavarjon hogy az intelligensebb gyerekek életrevalóbbak/eszességesebbek/rátermettebbek/illedelmesebbek mint a többiek.


Az IQ-t meg egyébként is hasonlatként hoztam fel.

2014. jún. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Azért akármennyire is toleránsak vagyunk ebben a kategóriában, ne bagatellizáljuk el a terhesség felelősségét.


Az elektromos cigaretta még mindig egy emberi szervezetre nem kívánt hatás, akármennyire is jobb a hagyományosnál.


Kérdező : amíg megszületik a baba, ne dohányozz.

Aki itt arra helyesel vagy arra buzdít, hogy igenis nyugodtan szívd az e-cigit, annak vagy soha nem volt gyereke, vagy mérhetetlenül felelőtlen.

2014. jún. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát én ismerek okos embereket, de a hétköznapi dolgokhoz sík hülyék (pl. bicikliszerelés, egy polc felfúrása stb.). A műveltségnek/illedelmességnek sincs köze az IQ-hoz. De verd csak nyugodtan a 150 akárhányas IQ-dra, leszarom, közben anyád/apád nélkül meg éhen halnál, mert életképtelen vagy...
2014. jún. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!