Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 1 hete kezdtem el cigizni ....

1 hete kezdtem el cigizni . Nem vagyok tisztába a gyenge cigikkel. Tudtok nekem mondani gyenge cigiket, amit egy fejér megyei kisvárosban is be lehet szerezni? Lehetőleg ne női cigiket. Férfi vagyok. )

Figyelt kérdés

Pl:West light még létezik egyáltalán?? És gyenge??

Pall Mall menthol,fehér létezik?? És gyenge??

Ezüst LDvel kapcsolatban ugyan ezek a kérdéseim..

.) THANK YOU ELŐRE



2014. jún. 9. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Most mi a fenéért akarsz szenvedélybeteg lenni?
2014. jún. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha van rá egy mód ne akarj rászokni...
2014. jún. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Meg mondja valaki, hogy valsag van.... majdnem egy ezres egy doboz cigi, amitol budos leszel, kohogsz is, meg mehetsz ki a hidegbe szivni, mert ma mar kulturalt helyeken sehol nem lehet cigizni....

Az eszem megall....

Le lehet pontozni nyugodtan, de kerdezo, te egy hulye vagy....

2014. jún. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

West light: nálunk létezik és kezdőknek pont jó

Pall Mall menthol fehér:hogy érted hogyfehér? van belőle piros,zöld nekem a piros még úgy ahogy eléri a maxot de a zöld már beszédíit de kinek mi:D

szürke LD: szerintem azt próbáld ki nagyon jó a gyengéknek :)

Dunhil: mentolos és hát nekem rohadt gyenge

Camel: mentholos,én eddig csak mentholosat szivtam belőle de az is elég gyenge szal azt is próbáld ki:)

Multifilter: mentholos hát nem mondom se erősnek se gyengének:D

2014. jún. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó válaszolónak a sok infot kinprobálom belőle a leggyengébbet... Ja és többiek nem az volt a kérdés h ti mit gondoltok hanem az h nekem segitsetek döntést hozni. Legközelebb ha nem tudtok normális választ irni akkor ne is kezdjetek bele..Gondolom ti nem cigiztek !!! Köszöntem!!! ;)
2014. jún. 10. 14:21
 6/6 anonim válasza:
0%
cigi pff -.-
2014. júl. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!