Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vízipipát szeretnék vásárolni,...

Vízipipát szeretnék vásárolni, na de milyet?

Figyelt kérdés

Hello!

Nos, kinéztem magamnak 3.300-ért egy kisebb pipát, és az érdekelne, hogy milyen különbséget érzek ha nem dohánnyal, hanem ásványi kövekkel használnám a pipát.

Illetve aromákat szoktak használni ízesített kövekhez? És mégis milyen márkát/ízt ajánlanátok?



2014. jún. 16. 18:22
 1/3 A kérdező kommentje:
És ugye, hogy éri meg jobban? Kövekkel, vagy dohánnyal?
2014. jún. 16. 18:30
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt mondják kisebb pipa főleg csak kezdőknek jó úgyhogy később valószínűleg rájössz hogy kell egy nagyobb.

Az ásványnak hamarabb elmegy az íze.

2014. jún. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 without ***** válasza:
3300 ért :o az szép és játék pénzel fizetsz, az én elsőm is kb 3000 volt és kevesebb mint 1hónapig használtuk az ilyen pipák nem túl stabilak hamar rozsdásodnak és nagyon keverednek benne az ízek, fektess bele többet és vegyél egy normálisat ha hosszú távra tervezel, itt egy oldal innen tudsz rendelni [link] kb 40 centitől kezdődik egy igazi pipa ha kicsit akarsz akkor mya qt de ez viszont szír, dohányból pedig al-fakhert ha olcsóbbat keresel akkor serbetli nekem nagyon bejött de ezekhez vortex vagy phunnel kerámiát javaslok
2014. jún. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!