Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vizipipa? Kicsi vagy nagy?

1 2 3 kérdése:

Vizipipa? Kicsi vagy nagy?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy vizipipát (ez lesz az első). Csak ásványokat és melaszokat használnék szóval dohányt nem. Az a kérdésem, hogy mi a különbség a kicsi és a nagy vizipipák között? Engem leginkább a füst és az íz érdekelne.

2014. jún. 18. 01:05
 1/3 without ***** válasza:
nos a dohány is melaszban úszik ahogy az ásvány is de befejeztem a kukacoskodást szóval szerintem 40centi alá ne adj hacsak nem mya qt-ben gondolkodsz a kisebbet könnyebb hordozni de a nagyobb valamivel egészségesebb mert hosszabb a füst útja jobban lehül a füst nagyobbak a belső átmérői érdemes lesz majd beszerezned egy vortexet vagy phunnelt a vizipipafan.hu nagyon sok jó tippet találsz kezdőknek
2014. jún. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
egy 47cm-es vízipipa kicsi vagy nagy?
2014. jún. 18. 23:17
 3/3 without ***** válasza:
az jó lesz csak főleg ha minőségit veszel nekem is kb 47 cm aladin bell, aladinokat javaslom nem túl drágák egy phunell vagy vortexel nagyon jó lesz meg egy mosható szívócsővel
2014. jún. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!