Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Gyermek átvehet vízipipát,...

Gyermek átvehet vízipipát, elektromos cigit vagy az is dohánytermék?

Figyelt kérdés
2014. jún. 19. 14:04
 1/2 without ***** válasza:
az elektromos cigit nem tudom de a vízipipát és minden tartozékát és ásványt szenet squeeze-t is átveheti 18 év alatti személy
2014. jún. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
VP-t biztosan vehet, abba még csak nem is muszáj dohányt használni, lehet ásvánnyal is, azt is kiadják bárkinek. E-cigit nem tudom, én amszterdamban vettem egy "leegyszerűsített" darabot, ami ugyanúgy működik csak nem újratölthető se az energia se az íz.. na mindegy lényeg hogy ott meg se kérdezték hány éves vagyok (általában nem néznek 18-nak, mindenhol kérnek személyit ha olyasmit veszek), ott se lehet dohányterméket eladni 18 alulinak, szóval ebből sejtem hogy ecigit is vehet bárki, de nem biztos.
2014. jún. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!