Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vízipipázhatok vagy egyelőre...

Vízipipázhatok vagy egyelőre hanyagoljam?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy van egy lyukas fogam, fogorvostól kértem időpontot, viszont csak jövő hónapra adott...

A kérdésem az lenne, hogy vízipipázhatok vagy inkább ne tegyem?

Hallottam olyanokat, hogy ha a füst érintkezik a lyukas foggal, elfertőződhet és kialakulhat a szájrák.

Ennek van valamilyen valóságalapja?


A válaszokat előre is köszönöm.



2014. júl. 1. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne vizipipázz.
2014. júl. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 without ***** válasza:
nyilván a dohányosok is dohányoznak lyukas foggal a vizipipa kíméletesebb mint a cigi így én arra a következtetésre jutottam hogy nem kell tartanod ilyentől de azért ne mindennap, 1 héten 1egyszer vagy 2hetente 1egyszer szerintem nem kell mitől tartanod
2014. júl. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Holnap konzultálok ez ügyben a háziorvosommal is.

2014. júl. 1. 18:08
 4/5 anonim ***** válasza:
A baj az, hogy az orvosok nagyrésze a dohányzásról úgy beszél, már csak ha alapból dohányról van szó, hogy tilos lenne... ezzel nem tudja milyen nagy kárt tesz, mert már tényeket sem közölnek, csak, hogy ne csináld... senki nem hallgat már rájuk a témában...
2014. júl. 3. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utánanéztem elvileg az ásványi kő "teljesen biztonságos".
2014. júl. 3. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!