Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Attól, hogy betiltják az...

Attól, hogy betiltják az alkoholt, miért lesz jobb a dohányosoknak?

Figyelt kérdés

Itt van pár kérdés amiben dohányzó válaszoló kiakadva írja, hogy "mocskos büdös részeg alkoholisták! Az alkoholt kellene betilani meg üldözni mert dohányos még nem verte meg a családját!!"


Ok, megértem.

De kérdezem, attól, hogy betiltják az alkohol árusítását miért lesz a dohányosoknak jobb?



2014. júl. 6. 15:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem az, hogy jobb lesz...hanem valahogy így igazságos. Ha az egyik mérgező szart ennyire tiltják, korlátozzák és fikázzák...akkor ideje lenne a többivel is hasonlóképpen bánni!
2014. júl. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

Semmivel se lesz jobb. Találnak majd mást amit lehet ócsárolni. Ezt csak azért csinálják, mert őket is szidják, és valamit fel kell hozni, ami sokkal rosszabb náluk..

Ja meg mert ki vannak akadva, hogy az alkoholisták ihatnak, de bezzeg őket meg korlátozzák, holott mindkettő ártalmas...

Egyszerű nemistudom micsoda hiúság? vagy rosszindulat. Hogy ha nekem rossz, legyen rossz nekik is elv alapján...

2014. júl. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Na, ja, nem lehet dohanyozni, de pialjatok, hulye magyarok, verjetek agyon a csaladot, stb. Viszont miert ne adjunk szep tiszta kulon szobat a drogosoknak, hadd szurlkaljak magukat az ingyenes tukkel. Sot, tartsuk is el oket. Amugy akkor miert nem illegalis a dohany es pia? Ja, allam bacsi nem kapna lovet?
2014. júl. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

Semmivel nem lesz jobb a dohányosoknak.

De buszmegállóban nem lehet cigizni, részegen fetrengeni, hányni, azt szabad.

Családot, környezetet alkoholos befolyásoltság alatt zaklatót a fene sem bántja, kivéve, ha vér folyik. Bagós még nem kötekedett, tudtommal.

Közlekedési balesetnél sok a részeg vezető. Cigis még normálisan tud vezetni..

Pár példa volt, ami igazolja, ha már ennyire csesztetik a cigiseket, nézzünk már a körmére a sok alkesznak is.

Vagy az alkalmi ivóknak, akik súlyosabban ártanak a környezetüknek, mint az a pár cigiző ember.

2014. júl. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hany alkesz van a korhazakban?
2014. júl. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

Nem erről van szó, hogy ha nekem rossz akkor blabla.

A tény az tény. Tény, hogy káros a cigi. Tény, hogy káros az alkohol. Tény, hogy a dohányzást extra módon korlátozzák. És az is tény, hogy ezzel szemben az alkoholt nem. Tehát, úgy lenne hiteles az egészségre nézve a dolog, ha nem csak az egyik mérgező anyagot tiltanék fejvesztve, hanem mindet! Akkor korrekt lenne. De az, hogy csak a dohányra és a dohányosokra vannak rászállva...teljesen nonszensz. Én is cigizek. DE! Soha nem vágtam pofán senkit cigizés közben...soha nem hánytam össze az utcát...soha nem voltam agresszív részegen a vonaton/buszon akárhol...nem tettem tönkre a családot sem...össze se fostam magam...és még csak i sem vetkőztem önmagamból azért, mert elszívtam egy szál cigit. Sőt, nem fújom senki orra alá direktbe a füstöt. Tiszteletben tartom azokat, akik nem dohányoznak! DE EZT A TISZTELETET TŐLÜK IS ELVÁROM! Nem szoktam fikázni senkit, csak azért mert ő nem dohányzik. Szíve joga. Ugyanúgy, ahogy nekem is az, hogy én meg fújom...

2014. júl. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%

Es mi nem karos? A kinai sz..rok mind karosak, amikkel etetnek minket.

A kinai rongyokban a festek karos, rakot okozo, kulfoldon bevontak tobb fajtat beloluk. Mit raknak a foldbe, hogy minden hamar megerjen, persze a paradicsom plaszik szar, meg piros sem. A hus tele van hormonnal, se ize se buze. Haza akarjak vagni a dohany gyarakat, ennyi.

Amugy kulfoldon mar meg van a statisztika, tilos a dohanyzas, zold cigi dobozokra ranyomtak minden fajta betegeseket, ami a dohanyzastol szarmazhat. Meg vannak a szamok. Januar 1-ota miota ez bejott, 14% tobb volt az eladott cigarettak szama.

2014. júl. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A házasságon kívüli szexet kéne betiltani, beleértve a recskázást is! Ez jelenti az igazi veszélyt, és még állami bevétel se származik belőle! Meg a hónaljspréhek illegális használatát! A sót! És egyáltalán!
2014. júl. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
85%

Itt az egyenlő(tlen)ségről van szó.


Mindenki arról papol, hogy egyenlőséget a nők, és a férfiak között, a melegek, és a heterók között, a cigányok, és a 'magyarok' között, a zsidók, és a keresztények között, és így tovább, és így tovább.


Mindeközben most épp alja módon démonizálják a dohányosokat, és lassan ott tartunk, hogy rosszabbak, mint a pestis...


Félreértés ne essék, nem dohányzom, csak nem vagyok vak.


Amiről a dohányosok beszélnek, az az, hogy míg a dohányzást, ami legrosszabb esetben is saját magát, és a legközvetlenebb környezetét érinti, gyökerestül ki akarják gyomlálni a társadalomból, addig az alkoholt, aminek sokkal-sokkal több környezeti következménye van, vígan reklámozzák a tévében, mert focivébé van, meg mittudomén.


Valaki kérdezte, hogy hány alkesz van a kórházakban?

Sok.

Sőt, rengeteg.

Rengeteg ember máj/szív/vese/érrendszeri problémákkal. Rengetegen vannak szanában, hihetetlen pénzeket költenek elvonókra (jut eszembe, dohányosoknak miért is nincs?...), tehát önmagában véve az alkoholistát kvázi áldozatnak állítja be a társadalom, akit megrontott az élet, ellenben a dohányossal, aki büdöstömeggyilkos.


Hát ez a bajuk a dohányosoknak...

2014. júl. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%

Kedves 9-es!


Szívemből szóltál!

2014. júl. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!